Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szoktatok védőfelszerelés...

Szoktatok védőfelszerelés nélkül lovagolni?

Figyelt kérdés
Főképp a lovasra gondoltam, de érdekel akár a ló is.

2013. máj. 16. 11:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
Mivel már van egy gyerkőcöm elengedhetetlennek tartom a kobakot lovagláshoz. Legyen az bármilyen nyugis ló, balesetek történhetnek és nem áll szándékomban koponya sérülés miatt kórházba kerülni, hisz' munka mellett ki vigyázna a másfél éves lányomra? :) Régen én sem vettem semmit sem fel, de ahogy korosodik az ember belátja, hogy igen is azért vannak ezek a felszerelések, hogy használjuk is őket, ne csak porosodjanak.
2013. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az "utolsó előtti" válaszoló vagyok, egy évvel ezelőtt a böglyök belepetéztek a lovam fülébe és azóta minden apró zajra nagyon érzékeny, és persze el szeretnénk kerülni, hogy ez újból megtörténjen.:)
2013. máj. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%
heti kb 4x lovagolok, szinte csak terepen, 6 éve van saját lovam, 22 éve kezdtem lovagolni, és nincs és soha nem is volt védőfelszerelésem...
2013. máj. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kötelező a kobak, ugratáshoz meg a gerincvédő. Lóra ínvédőt szoktam tenni, főleg ugratáshoz.

Én is találkoztam már azzal a "trenddel" hogy kobakban pucolták a lovat stb. Ezt azért túlzásnak tartom. Viszont a kobak az alap, ha lóra ülök. Lehet valaki akármilyen jó lovas is, valamitől megijed a lova, akár meg is halhat...

2013. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!