Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek miért írták bele?

Szerintetek miért írták bele?

Figyelt kérdés

[link]

Itt ez a hirdetés.Az első képen csak én látom úgy mintha a zabla nagy lenne?

Nekem fiatalnak tűnik a paci.Szerintetek?

Szerintetek miért írta bele hogy a papája infartust kapott meg hogy már mennyiszer.(Lehet azért írták bele hogy "gyorsabban" elkeljen?)

Nektek mi nem tetszik illetve mi "tetszik" ezen a hirdetésen?Nekem igazán semmi se tetszik. :/


2013. máj. 27. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon csikónak tűnik még szegény, bár nem akarok hülyeséget mondani, de 1, másfél évesnél nem több szerintem. Két kölyköt biztos nem kéne ráültetni, de egyet se. Bizony, a betegség azért van ott, hogy hamarabb elkeljen valószínűleg. El tudom képzelni, hogy a papa írta, hogy szegény kislány milyen szomorú hogy el kell adnia... Ha a lába tényleg úgy áll, mint az első képen, nem csak rosszkor fotózták, akkor hatalmas bajok vannak, egyáltalán nem alkalmas lovaglásra. Hamegnézed, 3 patára bakpatás, 1 olyan, mintha strandpapucsa lenne, és a hátsó lábai messze nem függőlegesek!!! Bár, lehet, hogy csak épp beterpesztett, ezért a többi képen is néztem, de nem igazán látszik.
2013. máj. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szereti de tobbet art mint hasznal neki.

A lovasnak elegge szekülése van.

A lo sem ugy all a labain ahogy kellene,nekem is meg fiatalkanak tunik.

Ezt a nagypapas dolgot meg tuti azert irta hogy hamarabb elmenjen a lo vagy megsajnaljak.

2013. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szöveg magát akarja sajnáltatni, meg hogy kell a pénz a nagypapi gyógyulására, blablabla. Hagyjuk már. Legyen inkább korrekt, és beszéljen arról, hogy a ló életében nem látott még jó kovácsot, kérdéses, van-e oltva, idő előtt lett belovagolva (vagy beülve...), még fiatal, ezért nem "NAGYON",hanem semennyire sem alkalmas lovaglásra, ha a lábait nem vágják helyre időben, soha nem is lesz, kocsizni ugyanezért nem kocsizhat még, eleve bekocsizni se szabad ilyenkor még, max anyja mellé befogni laza hámmal, hogy súlyt ne húzzon...

A ló max 2 éves, amúgy.

2013. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az első képen szerintem nem zabla van a szájában, hanem egy hackamore a fején, de fejjel lefelé... de lehet, hogy tévedek...


továbbá ez egy póni szerintem, ettől persze még lehet, hogy csikó.

2013. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem póni, hanem kisló vagy rendes, de hogy csikó, az biztos. Azt passzolom, mi van az elsőn rajta, zabla a szájában biztosan nincs.
2013. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Félre értéseket elkerülve tisztázom hogy nem áll/állt szándékomban megvenni! ;)Csak érdekel hogy erről/ilyesmi hirdetésekről mi a vélmenyényetek.Amit megkaptam. :)
2013. máj. 28. 06:06
 7/8 anonim ***** válasza:
A fordítva berakott feszítő azért adja. Ez egy 12 éves kislány, kb 0 lovastudással. Facebookon már kibeszéltük, az ilyennek segítségre lenne szüksége, mert csak elrontja szegény lovat.
2013. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy az egy hattyúszáras feszítő zabla, ami így áll alapállapotban: [link] Ezt huszárok, illetve fogatosok szokták használni. Nem hinném, hogy a paccnak olyan kemény szája legyen, hogy ez kelljen neki, főleg fejjel lefelé....
2013. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!