Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergiás babák anyukái,...

Tejallergiás babák anyukái, most derült ki, hogy 1,5éves kislányom tejallergiás, ha nem akarná meginni a szója alapú tápszert amit írtak neki, akkor lehet tenni bele nesvik kakaóport? Abba ugye nincs tej?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
van benne tejpor
2011. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nyomokban tartalmazhat...ez van ráirva....

esetleg sima kakaóporból főzz neki kakaót a tápszerből.

(ugyanebbena cipőben járunk)

2011. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de a sima kakaót is nézd meg,pl a lidl saját márkása tartalmaz tejet.nem lesz egyszerű.mindent ezerszer kell elolvasni,kerülni azt is,ami tejet felhasználó üzemben készült.ugyanígy kérdezz minden felvágottat,péksütiket felejtsd el,a kiflit is.csak vizes zsömlét,kenyeret adj neki,liga margarint.a neten egyébként nagyon sok jó recept van tej nélkül.
2011. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a margarinokba is van tej?
2011. szept. 2. 08:26
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,szinte mindenben van tejpor vagy tejszármazék.a kazeinre is ügyelj.elvileg minden gyártó honlapján van infó,hogy melyik termékük nem tartalmaz tejet.és ha szopik még a kicsid,akkor te sem ehetsz semmit,amiben tejszármazék van.nem egyszerű feladat,de megtanulható.ugyanúgy kekszekben,nápolyikban,csokikban is van tejszármazék.én amin meglepődtem pl a sága selyemsonka,abban is van.nagyon utána kell nézni.ha van kérdésed írj nyugodtan,megpróbálok segíteni.
2011. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazából még sok mindennek utána kell néznem pld melyik margarint szalámit lehet adni?Amelyik bébiételre rávan írva,hogy nem tartalmaz tejszármazékot az tényleg úgy van?Nagyon szereti az egyik marhahusosat,és azt úgy tudom nem lehet adni,de az üvegre az van ráírva,hogy nem tartalmaz tejszármazékot.Pld a pick párizsi mehet?Azt is nagyon szereti
2011. szept. 3. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt így fejből nem tudom.de mindent olvass el a csomagoláson,nézd meg,kérdezz rá.ha gondolod,írok privit.
2011. szept. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!