Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lesz annak a lovardának a...

Mi lesz annak a lovardának a neve amit most építenek a Cora mellett?

Figyelt kérdés
még érdekelne, hogy mennyibe kerül a lovaglás
2013. jún. 2. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban, azt esetleg elárulod? Így ennyiből elég misztikus, nyilván amíg nem épült fel, addig mondjuk az oktatás ára is kérdéses, kivéve ,ha már lovagoltatnak, csak pl. a fedelesük nincs még meg.
2013. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik városban, melyik Cora mellett?... :)
2013. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaj bocsánat Miskolcon a Cora mellett:)
2013. jún. 2. 19:42
 4/7 A kérdező kommentje:
vagyis már nem Cora hanem Auchan.
2013. jún. 2. 19:42
 5/7 anonim ***** válasza:
A sárga csikó környékén lesz egy mégis? Fogalmam sincs, ami kicsit távolabb van, kifelé, de még a Kistokaji elágazás előtt, ott talán 1800 fél óra, és 3000 egy, 2500 saját lóval... Ilyesmit hallottam anno, elvileg jó lovaik is vannak, ők is akarnak építkezni, lesz fedeles egyszer, ha összejön vmi pályázat. Nem tudom biztosan, mert végül nem oda mentem (egyetem miatt mentem volna oda, de aztán máshova kerültem, mm más városba).
2013. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hejőmenti lovaspark, van honlapjuk , keress rá facebookon vagy a googleban
2013. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. jún. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!