Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Megérheti a árát?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 3. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez tényleg fajtatiszta akkor nem kellene barnás beütésnek lennie (legalább is én sosem láttam feketén kívül bármilyen mást frízt) kicsit bordás és hanyatlott, de ezt neked kell megtekintened, de látom a súlyt azért rendesen bírja
2013. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Valletta ***** válasza:
Nyári feketének hívják a színt, teljes mértékben elfogadott a frízeknél. Viszont a lóért egy garast sem adnék, egyáltalán nem tetszik sem a kétdimenziós felépítése (semmi széle nincs a lónak), sem a behazudott magassága, sem a tartási körülményei és a valószínűleg az ehhez mért képzettsége sem. Ilyen árban szuper lovakat lehet kapni, akár sportra is, de ha fríz őrült vagy, még azt is.
2013. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem érné meg csak azért kiadni minimum 1 milliót egy lóért mert szép vagy különleges, de ha neked nagyon tetszik és és egy fríz ló minden álmod akkor neked nyilván megéri. Egyébként szerintem ennél sokkal szebb frízek is vannak, nekem annyira nem tetszik ez a paci.
2013. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pivekla ***** válasza:
A lényeget előttem leírták. Ennyi pénzért már sokkal szebb és igényesebb lovat is kapsz, akár frízt is.
2013. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt kell rajta megfizetni, hogy fríz. Ennyiért ennél sokkal jobb képességű, származású, küllemű lovakat kapsz más fajtából. Szóval nem, szerintem sem éri meg az árát.
2013. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem éri meg amit kérnek érte....

semmi izom nincs rajta,a képeken amit látni a tartási helyéről az sem bizalomgerjesztő.ennyi pénzért jobb lovat is találhatnál én nem ajánlanám

2013. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
szerintem ez nem nyárifekete, csak simán kint van egész nap és kiszívta a nap. a nyárifekete istállóban is világosabb nyáron, a frízek csak akkor maradnak bogár feketék, ha istállóban vannak napközben és nem szívja őket a nap.
2013. jún. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!