Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Erről a nyeregről mi a vélemén...

Erről a nyeregről mi a véleményetek? Van valakinek tapasztalata róla? (wintec pro jump)

Figyelt kérdés

[link]

Megéri az árát vajon?


2013. máj. 13. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Célzottan ezt a nyerget nem ismerem, de a Wintec nyergek jók, bizalommal megveheted - amennyiben jó a lovadra.
2013. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom - ezzel a fajtával még nem volt dolgom, de én rossz wintec-et még nem láttam. :-)
2013. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!:) es vajon kenyelmes, hogy ilyen vizszintes az ulofelulete? Elvileg pont ez a kulonlegessege, de meg nem ultem ilyen nyeregben.. :)
2013. máj. 13. 16:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Én találkoztam már ilyen nyereggel, ugyan nem sokat ültem benne, mert egy barátomé volt. Az biztos, hogy tartós, megbízható darab. Viszont számomra kényelmetlen volt. De ugyebár az elég szubjektív, hogy kinek mi a kényelmes :)
2013. máj. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó kedves utolso, miert nem volt kenyelmes? Esetleg nem ultetett melyen? Vagy volt vmi konkretum?:) csak azert, mert hasznaltan neztem, de azert ugy sem ket forint az ara...:(
2013. máj. 13. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!