Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek a legyek es boglyok...

Mit tegyek a legyek es boglyok ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon sok legy van a lovam szemenel. Lattam mar 1-2 boglyot is korulotte es a fuleben os vannak kis bogar/ legyszerusegek..


Mit ajanlotok mit tegyek? Vagy van vmi szer ezellen?



#bogoly?
2013. jún. 3. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Fülvédőt mindenképp, létezik olyan cucc is, ami a szemét, vagy az orrát, vagy mindkettőt védi, ilyen háló szerű cucc, azt érdemes rátenni, a teste többi részére kapni olyasmit, amit vízben feloldasz, és rá lehet fújni, hatása mondjuk nem tudom, mennyire van (az enyémnél kb. semmi...).


Pl.: [link]


[link]

2013. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még: [link]
2013. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) de ezt amar begfogja szoktni? mármint ő nem szeretni annyira az újdondságokat ( tapasztalat :/ )
2013. jún. 3. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Te,első,ez a légymaszk nem zavaró a lónak?
2013. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lova válogatja, általában gyorsan megszokják. Az enyémen csak fülvédő van, a másik, amelyiket lovagolom, azon teljes maszk, nyáron legalábbis, nincs vele semmi baja, kb. egy hét alatt teljesen hozzászokott, először karámban tettem rá, és vezetőszáron léptettem, kicsit megszokta, közben simi, legyen jó emléke. Az is tény, hogy annak a lónak mondjuk kikezdték az orrát, a szemkörnyékét, és bepetéztek a fülébe tavaly, és idén is kezdtek rátelepedni, szóval neki muszáj volt, az enyém csak a füle miatt rángatta a fejét.
2013. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okes. Koszonom majd akkor megprobqlom a fulvedot vagy a legy,aszkot. Es az apro bogqrakat q fulebol hogy tudom kiszedni?
2013. jún. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!