Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Stubben scandica vagy wintec...

Stubben scandica vagy wintec 250? Ti melyiket vennetek? (Hobbilovazasra)

Figyelt kérdés

#hobbi #nyereg #scandica
2013. jún. 3. 18:02
 1/5 FannaL ***** válasza:
Talán a Stubben-t úgy fest, hogy jobban ültet, bár eléggé keskenyek a gerinc melletti párnák. A másiknak az alja jobban tetszik. :) De ez csak az én véleményem. :) Amúgy mindenféle képen angol nyerget szeretnél? Nekem van egy tök jó, hasonló árkategóriájú nem "neves nyereg". :)
2013. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém stübben scandica díjlovas nyereg, remekül ültet, jól fekszik fel, sok lóra jó, irtó kényelmes nekem és a pacimnak is.
2013. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elso, szivesen megnezem, ha gondolod kuldd at privatban:)

Masodik, mennyire kemeny az uloresze? :)

Koszii a valaszokat!:)

2013. jún. 3. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Havi egyszer átkenem bőrápolóval, és masszív kis nyergecske, nem "töri a hátsóm", a lovam hátát sem, viszont nem egy pihe-puha darab, én imádom. Nyilván ugrani nem elsőosztályú, bár én nem ugrok, max terepen ha nagyon nem tudok kikerülni egy farönköt, arra meg bőven megfelel.
2013. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen a stübbent, nem kérdés! bár attól függ a scandicaból melyik, mert van belőle ugró, díjlovas és univerzális is.
2013. jún. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!