Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Székesfehérváron van valami...

Székesfehérváron van valami olyan lovardát ahol ingyen vagy olcsón lehet lovagolni? Esetleg versenylovaglás?

Figyelt kérdés

#ló #lovarda #olcsón/ingyen lovaglás
2013. jún. 4. 15:28
 1/6 anonim válasza:
Ingyen nem hinném,hogy bárhol is lovagoltatnak,ha csak nem munkádért cserébe.Olcsón viszont úgy tudom a milton farmon lehet,bár régen voltam,nem tudom azóta milyen áraik vannak,azért érdemes felkeresni őket.Vagy keress ismerőst,akinek van lova,ő biztosan olcsóbban,vagy ingyen lovagoltatna.
2013. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 4. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval rendes lovardát keresel, ahol ingyen és bérmentve felültetnek a lovakra, megtanítanak versenyszinten lovagolni, és ingyen el is visznek nagyobb versenyekre... Hogy a szomszéd Jósi bácsi feldob a lovára ingyen az egy dolog, de nagyobb lovarda nem fog versenyre felkészíteni és ingyen lovat adni, amit hurcolászhatsz országszerte versenyekre, ez teljesen biztos. Esetleg ledolgozhatod náluk a lovaglás árát, bár általában ilyen segítőkből is van nekik épp elég, betanítani egy embert meg inkább macera, tehát ehhez is sok szerencse kell.


Az meg relatív, mi számít olcsónak.

2013. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam arra hogy ingyen felkészítsenek versenyekre meg ilyenek! Csak egy olcsóbb laza lovaglásra!
2013. jún. 4. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ingyen lovaglást biztosító lovardát bárhol is találsz. A lovaglás munka a lónak, több takarmányt kell kapnia, zabot, használod a felszerelést, amit utána be kell zsírozni, munka az oktatónak... Egy ilyen több ezer ft mínusz egy lovardának, épp ezért kell fizetni éte, hogy talán még profitot is termeljenek, ha ingyen adnák, az anyagi veszteség lenne...
2013. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nem is ingyen lehet ott lovagolni, de én a Kunos Lovardát tudom ajánlani. Minden évben van ott Rajtengedély vizsga, a versenyre felkészítést is szívesen válalják, akkor is ha incs saját lovad, vagy felszerelésed(nyereg, kantár). Én ott kezdtem lovagolni, már 7 éve oda járok, és sak ajánlani tudom.:)
2013. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!