Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? (kép)

Mit gondoltok róla? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

tisztavérű magyar sportló, 11 éves. Szerintetek mennyit ér meg?


2013. jún. 12. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan a véleményem erről a fóti lovasról. Egy kupec. Megveszi a lovat valahonnan, kicsit foglalkozik vele, aztán dupla áron adja mint amennyiért veszi. Ha még véletlenül ugrik is a ló akkor rárak egyből egy rakat lóvét. Mivel kupec a ló előéletéről nem tudat valami sokat. Mivel esetleg 1 hét lovaglás után túlad rajta.
2013. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Tőle ne vegyél lovat, ha teheted, mert bár akadnak jó lovak is, rengeteg selejtet ad el, a legmocskosabb módon a kehes lovat szteroidozza, a sántát leérzésteleníti, bármi szart bevesz és eladja drágán. Egy kezem is kevés hozzá, hogy megszámoljam hány selejtes használhatatlan lovat ismerek, amit tőle vettek.


Mivel fóti vagyok, tudom, mert a környéken sokan próbálkoztak nála, bár aki már régebb óta lovazik itt a környéken messziről elkerüli...


Most megnéztem a lovait amiket most árul, rögtön találtam egy andalúz kancát, 1.000.000-ért árulja, bár más néven, mint ami a lónak az útlevelében van. Innen vette a szomszédból, 550-ért hirdették a lovat (nem tudom mennyiért adták el), amikor vették teniszlabda méretű pók volt az egyik hátsó lábán, amit leszívtak és valami szteroidot fecskendeztek be, ettől összement, de amúgy meg egy teljesen féloldalas és nagyon ideggyenge ló. De ő most 1.000.000-ért árulja (Dorothy néven).


Illetve még egyet ismertem fel, azt Adonisz néven hirdeti, pedig Aramisz a ló neve. A gazdája egy kiscsaj több helyen is tartotta itt fót szerte, egyszer bő fél évig sánta volt a ló. Végül azért adta el, mert kezelhetetlen volt teljesen, 250-ért árulta, azt mondta 200-ért odaadja, most 350-ért hirdeti a Juhász és talán még ő se tudja, hogy atom sánta volt.


Ettől függetlenül lehet, hogy amit te kinéztél az hibátlan, de én inkább máshol nézelődnék a helyedben...

2013. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valamennyien igazatok van. De ismeri a lovak eloeletet azt tudom, egyik ismerősöm vett egy lovat tőle ami versenyzett, fel év múlva vissza akarta vinni, de nem vitte vissza és azóta is imádja a lovat, mellesleg nagyon jó ugráló!
2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!