Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? Arányos?...

Mit gondoltok róla? Arányos? Szép felépítésű?

Figyelt kérdés
Http://aprod.hu/hirdetes/elado-lo-ID1d3JD. Html

2013. jún. 21. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt a jó link:

[link]

2013. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :))
2013. jún. 21. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:

ahhoz képest, hogy póni, egész lóformája van! :) mondjuk jobban meg lehetne ítélni, ha tudnánk, hogy hány cm, mert nem mindegy, hogy ez az alkat 100 cm, vagy 140 marmagassághoz van.


de amúgy csini.

2013. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első kép mondjuk elég gáz, ott sokkal nyomibbnak néz ki, mint a másik kettőn. az elsőt ne nézd! :)
2013. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Komolytalan, nem írja a ló nemét (csődör? herélt?), marmagasságát, hogy kocsiban mégis hogy megy (egyesben? kettesben? ha kettesben, akkor jobbról-balról fogható?), be van-e lovagolva, vagy csak ráültették a gyereket, aztán majd lesz valami, van-e sütve, van-e oltva, körmölve, patkolva, féreghajtva, van-e útlevele, igazolás róla, hogy negatív fertőző kevésvérűségre, és még lehetne sorolni. Feldobott pár képet, egy szerintem irreális árat (ennyi infoval főleg az, de egy aluliskolázótt póniért, ami kocsiban eldöcög, én nem adnék ennyit, mert az én lovam volt ennyi, leírás alapján kb. hasonló, vagy vmivel jobb tudásszinttel).

Póni elvileg 120 cm alatt van marmagasságra, 120-148 közt már kisló, bár a kiállása alapján ez valami welsh paci lehet.

2013. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit alul fejlett a fara.

Mondjuk tényleg hiányzik pár alapvető infó, az ilyet pedig sajna az ilyen hirdetést nem igazán tudom komolyan venni.

2013. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, nem csak a ló pontos nemét, de még a korát sem árulta el...
2013. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csinos kis paci de semmi infó nincs róla. kár.
2013. szept. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!