Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik nyerget...

LucySisy kérdése:

Szerintetek melyik nyerget vegyem? A többi lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintetek melyik??



2013. jún. 21. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen ezek közül akarsz akkor 4.

[link]

itt is nézegethetsz

2013. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Stübben, Kieffer, Perstige, Pessoa, Kentaur, Wintec remek márkák, ezek közül bármelyik nyerget megveheted szinte bizalommal... Ha jók a lovadra. Az enyém konkrétan Stübben nyereg, használtan volt 60e, elég idős darab, de még legalább 20-40 évig jónak kéne lennie, sőőőt... :)
2013. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elso szimpi. En azt vennem meg vagy az utolsot.
2013. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként a Fun Ride nyergekről mi a véleményetek??
2013. jún. 23. 11:23
 5/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb funride nyereg olcsó árkategóriába tartozik, vagyis hiányoznak róla apró részletek, olyan részletek, amit nem láttuk, lehet, hogy csak egy dupla varrás vagy gyengébbek a felrántószíjak. Ha hetente egyszer-kétszer ellovagolgatsz akkor lehet, hogy jó 3-4 évig, de szerintem nem éri meg az árát. Jobban jársz egy stübben nyereggel, mint egy funride nyereggel.


Ez a link az első nyereg, csak újonnan:

[link]

vagy

A funride:

[link]


Most te döntsd el, hogy fizetsz 10 ezerrel többet és használod még 20 évig vagy megveszed az új funride nyerget, amit 4 évig használsz és utána újból megveszed.

2013. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A FunRide jó, mármint kényelmes, de 5 évnél tovább napi használat mellett semmiképpen sem terveznék velük... Inkább adok 50-60 ezret egy jó márkájú használt nyeregért, amivel évtizedekre tervezhetek, akkor is, ha legalább annyit már lehúzott valakinél.
2013. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és a daslő szintetikus nyergekről mit gondoltok???
2013. jún. 24. 09:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy olcsó szr., ha max 50 kg ül rajta, heti 2-3×, akkor 3-6 évet tervezhetsz vele. Olyan árkategóriában igazán jó nyerget nem fogsz kapni, mint, amiben azok mozognak.
2013. jún. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én két éve használom az enyémet, de csakis versenyeken! Amúgy a másik daslö nyereg,amit a barátnőm használ ugyanolyan, mint amivel versenyzek, amatőr szinten. Igaz én voltam már nagy versenyeken is, de a kezdő lovaknak jó egy kezdő nyereg is. Na mindegy, ő is két éve használja, mindennap, semmi baja, csak legtöbb helyen lejött róla az a mű valami, meg nem bír marvasat cserélni.
2013. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Neizer-t!Készít méretre is és használtat is tudsz venni,de szerintem az újjal jobban jársz.
2013. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!