Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezzel a lóval csak szerintem...

Ezzel a lóval csak szerintem nincs rendben minden?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 22. 20:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Rosszat linkeltem, elnézést!

Ez a jó link : [link]

2013. jún. 22. 20:56
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég rossz a kép róla, és semmi info nincs a lóról!Se hogy lovagolható, kocsizható, mire használták eddig.... komolytalan hirdetés.Szerintem kár vele foglalkozni.
2013. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A farához képest aránytalanul nagy a feje, nyaka. Ha egy szép lipicait megnézek, teltebb a fara, ez olyan, mintha egy telivér fenekét ragasztották volna rá. A hasa se előnyös, ez legelőn tartás, nem mozgatás, vagy vemhesség miatt lehet, hogy ekkora. Jó edzéssel javítható, mind a dara izmoltsága, mind a hasa mérete, ha rendesen lepucolják, még szebb is lehet, de ilyen kép, és ilyen jellegű hirdetés alapján nem venném meg.
2013. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vásárlás szempontjából tettem fel a kérdést. Érdekelt hogy csak nekem furcsa-e valami a lovon. Nekem feltűnően előre van esve a szügye, a lábai rövidek, a feje nagy és aránytalan a testéhez képest, sovány de mégis fel van puffadva, a fara lapos, izomtalan és a lábaival sincs valami rendben.
2013. jún. 22. 21:13
 5/15 anonim ***** válasza:

Elég hülye beállítás.. ilyen hirdetésre legtöbben rá se néznének..

Néztem először hogy mi a bajod a pejjel.. jóaz legalábbis így.. :DD

2013. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én is csak azért néztem rá hogy minden rendben van-e vele mert elég fura volt kis képen is.

A pejbe első látásra szerelmes lettem.

2013. jún. 22. 22:11
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez egy előnytelen kép, de rossz körülmények között van tartva és ahogy nézem csak arra van, hogy potyogtassa a csikókat ez eléggé megviseli a lovat pláne, ha ilyen körülmények között van alatta a csikó mert az csak még jobban szívja le. Nem az öregsége miatt néz így ki mert nekem egy évvel idősebb van és fényévekkel jobban néz ki, kicsattan az egészségtől.
2013. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A 10 éves ló még egyáltalán nem öreg, legalábbis szerintem.

De igen, a körülmények sem a legjobbak.

2013. jún. 22. 22:15
 9/15 anonim ***** válasza:
A lipicaiak eleve is kicsit aránytalanok, legalábbis más lovakhoz képest, de ő tényleg elég csúnyácska, jól látod. Nem véletlenül hiába középkorú tisztavérű kanca, olcsóbb hobbiló árban hirdetik. Ha ilyen csúnya lovam lenne, venném a fáradtságot, hogy kivezessem egy szép, napos helyre, jó alaposan leápoljam, a sörényét talán le is vágnám, mielőtt lefotóznám. Úgy állítanám be, hogy előnyös legyen neki, olyan kantárt tennék rá, ami nem emeli ki a batár nagy fejét. De bármilyen más lónál is alap lenne, hogy ne koszosan, a sötét beállóban fotózzák, hogy a patája a trágyában legyen, ez elhanyagoltságról tanúskodik.
2013. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a pejt néztem amúgy én is, de gyanúsan nem ajánlják ugrásra, pedig hát hatéves sportló, most lenne itt az ideje, hogy az ugrómunkát elkezdje. Ebből arra gondoltam, hogy valami sérülése, betegsége lehet ami miatt nem ugrik, akkor viszont nem ér ennyit.
2013. jún. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!