Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A szamaram rugdossa az egyik...

A szamaram rugdossa az egyik hozzátartozómat. Hogy lehet erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Mást nem bánt. Nem tudom,miért pont őt,mert rajtam kívül ő áll még elég közel hozzá,mégis őt rugdossa csak. Többször is előfordult már,általában mikor haragszik valamiért. Le lehetne erről valahogy szoktatni? Kisebb korában felém is rúgott,de arról már leszokott,engem nem bánt és mást sem,ő az egyetlen. 1 éves a csacsi.
2013. júl. 26. 11:42
 1/4 anonim válasza:
15%
Fejbe kell lőni a szamarat, és akkor többé nem rugdossa. Ez zwo hundert procent.
2013. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
Lehet, hogy túl domináns és féltékeny a hozzátartozódra, vagy félti tőle a területét. Vagy csak simán nem szimpatikus neki... lovaknál is előfordul. Például néhány ménre jellemző, hogy nem szeretik a női lovasokat. Leszoktatni sajnos csak minimális testi erőszakkal lehet. Természetes körülmények között is így megy ez, a "főnök" megbünteti az alárendeltet. Mikor látod, hogy rúgni készül, erőteljesen rászólsz (vagy inkább az, akire éppen rúgni akar). Ha mégis rárúg, akkor pedig megkaphatja a megérdemelt pofonját. Jó, nem szétverni kell, mielőtt állatkínzónak néznél, csak egy határozott pofon.
2013. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 édenkert válasza:
Nemtudod leszoktatni! Lehet hogy akit megrúg,ő bántotta.Nálunk is ezvan,egyik rokonom elég illuminált állapotban megütötte a szamarat,azóta nem engedi a közelébe.
2014. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem bántották! Olyanok felé rúg, akik közel állnak hozzá és sosem bántanák.

Felém nem rúg, én vagyok az egyedüli, aki közel áll hozzá és nem bánt, pedig rá szoktam csapni az orrára, mikor csipked, ezt is vehetné bántásnak.

Talán nem tiszteli a többieket, csak engem?

2014. febr. 11. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!