Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ahová járok, az jó lovardának...

Ahová járok, az jó lovardának számít?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon barátságos, meg mindenki kedves, az oktatók jól tanítanak. 2 lovon lovagolhatok felváltva(mert két oktató van futószáron, és akinél vagyok, neki kettő van, meg a másiknak is). Az árak sem borsosak:

futószár 30 perc - 1500 ft.

osztály 60 perc - 2000 ft.(ez lehet magánóra is, ugyanennyibe kerül)

terep 60 perc - 2500 ft.

Kb fél év amire levesznek futószárról, de addigra megtanítják mindegyik jármódot(lépés, ügetés(könnyű-tan) és a vágtát is futószáron) Vélemény? :)



2013. aug. 4. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Neked lehet hogy nem de egy16-18 éves lánynak abszolút nincs tapasztalata tapasztalatból beszélek lehet hogy egy alapig meg tud tanítani de nem olyan mint egy legalább 40 éves tapasztalt ember az első edzőm 34 éves vokt amikor kezdtem nála ő sem volt tökéletes de elég jó volt akkor milyen kehet egy 20 év alatti a mostani edzőm 50 felett van még mindig versenyzik irtó jól tanít de mindegy az alapokig ők is eltudnak juttatni utána sza.adban sztem jobb egy szigorúbb tapastaltabb.
2013. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, de ki kell egészítenem magamat: csak addig tanítanak ők, ameddig le nem vesznek futószárról. Vagyis megtanítják az alapokat, majd egy profibb oktató kezd el tanítani. :)
2013. aug. 7. 21:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Oké igazad van.

Bocs.

Sztem jó lovardának számít. :)

2013. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
minek teszed fel a kérdést, amikor te """tudod""" h jó lovardába jársz? XD úristen, önigazolást ne itt keressél :D
2016. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!