Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jogosan akadt ki az edző 10...

Jogosan akadt ki az edző 10 percért?

Figyelt kérdés
200 km-re járok edzőhöz lovagolni autóval. Ma is oda tartottam, amikor történt egy baleset, és láttam, hogy késésben vagyok, így elkerülő úton mentem, de így is túlhajtottam az autót 120-130 volt a sebesség országúton. Összesen 10 percet késtem, és tök ki volt akadva az edző, hogy késtem, hisz eddig sosem késtem és amikor mondtam ezt neki, erre közölte, hogy ez csak üres kifogás.. Nem láthatta senki előre a balesetet.
2013. aug. 5. 21:20
1 2
 11/11 Lili1Dtimpex ***** válasza:
46%

Örülj,hogy ilyen edzőt találtál! A lovaglásban fontos a fegyelem,az össze szedetség,és ő ezzel is ezekre próbál megtanítani!

Nekem volt már olyan edzőm aki 2,3 órákat késett az edzésről..és akkor oda jött,és elmesélte hogy a férje most ilyen meg olyan állat részeg..ez sem jó!

2013. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!