Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovastábor kezdő ugrólovasoknak?

Lovastábor kezdő ugrólovasoknak?

Figyelt kérdés
Ezt most találtam, de sajnos már lekéstem róla. Ismertek esetleg más helyet, ahol tartanak ilyen táborokat? Akkor figyelném őket is, mikor tartanak legközelebb. Kifejezetten kezdő ugrólovasoknak való táborok érdekelnek, én 17 éves vagyok.
2013. aug. 18. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem tettél linket, csak tippelni tudok: Simonpuszta táboráról csúsztál le?

Amúgy olyan tábor nem nagyon van ezen kívül, hogy kifejezetten kezdő ugrólovasoknak...meg is lepődtem, mikor megláttam a hírdetést. :P De ajánlom az edzőtáborokat: lovardától függően 2-3-4 napos táborokról van szó. Én konkrétan Kabókapuszta edzőtáboráról tudok nyilatkozni, röviden: 3 napos, napi 2× edzés. Tehát összesen 6 edzés, ebből 2 ugró, a többi síkmunka, illetve 1 terep (ha az idő engedi).

Ha esetleg érdekel bővebben, írj privátot! :)

2013. aug. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a link lemaradt, de a Érd-Simonpusztai lovarda táborát néztem.
2013. aug. 21. 20:33
 3/3 A kérdező kommentje:
A Kabókás edzőtábor érdekelne, ha tudsz róla küldeni pár infót, azt megköszönném :)
2013. aug. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!