Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovak klónozása?

Lovak klónozása?

Figyelt kérdés
A Lovasok.hu-n volt egy cikk, hogy a western versenyeken engedélyezték a klónozott lovak versenyzését. Megragadta a figyelmem a dolog. Valóban lehet klónoztatni? mennyibe kerülhet?
2013. aug. 24. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hoyg lehet, az első klónozott ló 2003ban született, azóta sokat fejlődött a technológia és olcsóbá vált, bár amennyire utánanéztem most olyan 30 millió Ft-ba kerül, tehát még mindíg nem zsebpénz. Ennek amúgy jól teljesítő herélteknél van leginkább értelme.
2013. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Díjugrtatásban magasabb szinteken is versenyzett egy időben egy klónozott paci, lehet, még mindig... Értelme van ménnél, heréltnél, kancánál is, viszont azt tudni kell, hogy csak olyan lovak esetében, amelyek nagyon kiemelkedő teljesítményt hoztak, hoznak, mert az a 30 millió is sanszos, hogy alulbecslés.
2013. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oksika köszi a válaszokat :) nekem egy heréltem van, azért kérdeztem leginkább.. :)
2013. aug. 24. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem sorra nyeri az összes versenyt, amin indul, méghozzá a lehető legmagasabb szinteken, sajna valószínű ez most még nem éri meg a "mezei ember" számára. Magas, komoly szinten viszont már lehet rajta gondolkodni.
2013. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!