Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lófajtát ajánlotok...

Milyen lófajtát ajánlotok első lónak?

Figyelt kérdés

Olyat ami:

-kedves

-barátságos

-inteligens

-és nagyon jó ugró ló

?

Remélem egyszer sor kerül rá, hogy legyen saját lovam,egyenlőre még nem, de nagyon érdekelne :)



2013. aug. 27. 10:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

De mint egyesek szerint az EGYED a leg fontosabb, amit én is tudok hogy egyedtől függ valamilyen szinten befolyásolja ez a pörgős természetet, pl hogy nyugodt a shagya?

ha nem lehet érteni, újra leírom , meg próbálom érthetőbben :)

2013. szept. 16. 19:04
 22/26 anonim ***** válasza:
Jellemzően nem a legnyugodtabb és kiegyensúlyozottabb lovak, pörgősek, robbanékonyak, megfelelően képezve, idomítva persze minden lóból ki lehet hozni sok mindent, de kezdőnek a shagya, és vele együtt az arab fajták nem ajánlottak. Az kétségtelen, hogy a shagya nyugodtabb és békésebb általában, mint az arab telivér.
2013. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

honnan veszed hogy kezdő vagyok?! te azt nem tudhatod

és hányszor kell még írnom, hogy nem a közel jövőben lenne saját lovam, mert nem tudnánk hol tartani, bértartásban meg nem szeretném mert drága, és majd talán leghamarabb 4 év és addig meg már nem leszek kezdő :)

2013. szept. 28. 09:42
 24/26 A kérdező kommentje:

oké

nem akarom, hogy azt higyjétek hogy milyen állat vagyok én is lehetnék valaki lova

mit gonoltok pontosan akkor a

magyar sportlóról?

2013. szept. 28. 10:04
 25/26 A kérdező kommentje:

Kérlek hagyjátok ezt hogy kezdőnek....

igen még az vagyok és elnézést kérek azért a hozzászólásomért, hogy "honnan veszitek hogy kezdő vagyok"

de nem most kezdő képpen lesz saját lovam, sajnos még szóba sem jöhet

majd legfeljebb későbbiekben inkább az első lóra támaszkodjatok és ne a kezdő fogalomra

mert pár év múlva már nem kezdő leszek :)

2013. szept. 28. 10:14
 26/26 anonim ***** válasza:

Első lóval szinte kezdő vagy sokszor, mert teljesen mást igényel egy saját ló, akivel csak te foglalkozol, mint egy iskolaló - éppen ezért nem ajánlottak a telivérezett fajták, mint az arab/angol telivér, vagy a shagya, stb.

A magyar (vagy bármelyik európai) sportlófajta amúgy remek választás lehet, elég nagy a mozgásigénye ugyan, de jellemzően nagyon jófejek, noha igénylik azért a lovast.

2013. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!