Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek a szüleimmel?

Mit tegyek a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Imádom a lovakat és már 3 éves korom óta komolyan edzek ! díjugratást tanulok , de a szűleim nem engedig hogy versenyezek mióta a nővérem balesetet szenvedett ! De én nagyon szeretnék versenyezni de ők nem engedik pedig tudják , hogy már nagyon jól megy ! szerintetek tehetek valamit?
2013. szept. 1. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj hogy egyáltalán lovagolhatsz!
2013. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nyilván féltenek, mert elég egy icipici rossz mozdulat, és kitörheted a nyakad...
2013. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ebben igazatok van akkor elfogadom a tényt hogy csak lovagolhatok verseny nélkül
2013. szept. 1. 15:00
 4/5 AlwayHorseLove válasza:
Szerintem maga a lovaglás is nagyöröm de ha egy edzést komolyan megmutatnál a szüleidnek meg hogy jól lovagolsz talán engedik, vagy próbálkozz egy finomabb szakággal pl: díjlovaglás
2013. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz díjlovaglással - az ugrás alapja is az idomítás, egyetlen komolyabb ugróló sem létezhet komoly idomításbeli háttér nélkül, egy jól idomított ló pedig mindig átengedőbb a segítségekre, jobban reagál a (fél)felvételekre, stb., ezért főleg laikusok hajlamosak egyből megbízhatóbbnak is bélyegezni. Az is tény, hogy ilyen versenyeken kevesebb a baleset, és ha esik is a lovas, biztos, hogy nem esik gerinccel egy kitörőre, stb - nyilván itt is lehetnek csúnya balesetek, de én azt tapasztalom, hogy az emberek kevésbé látják ezt veszedelmesnek. Ráadásul ha jól veszem ki a szavaidból, fiatal vagy... Ezzel csak nyerhetsz, mert később saját lovaid is nagyon jól ki tudod képezni akár, ha ezt most komolyan csinálod, elnyerheted közben a szüleid bizalmát is, ha ebben engednek versenyezni, ráadásul később bármikor válthatsz majd díjugratásra... Ha mást nem, mikor elég nagy leszel, hogy magad dönts erről: de eddigre már lesz komoly versenyzői múltad, tapasztalatod. Közben persze ugróedzéseket is vehetsz, hogy abban is fejlődj, ne ess ki a gyakorlatból, így komoly versenyelőnnyel indulhatsz majd a többi "kezdővel" szemben. :)
2013. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!