Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasedző? Lovarda?

Nina17 kérdése:

Lovasedző? Lovarda?

Figyelt kérdés
Olyan helyen szeretnék lovagolni BUDAPESTEN vagy nagyon közel hozzá, ahol egyéni órákat kaphatok viszonylag reális áron. Tudtok segíteni? Ajánlani valakit? Azt is örömmel venném, ha valakinek saját lova van és nem edző, de reális összegért lovagolhatnám néha a lovat és valami edzésfélét tartana nekem. Saját ló esetén abban is megegyezhetünk, hogy mondjuk heti egyszer lelovaglom a lovát, ha ő nem ér rá, és így ez mindenkinek jó / kellemest a hasznossal. :)

2013. szept. 4. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lovasok.hu oldalon tudsz nezni lovardakat, nezd meg a kobanyai lovas klubot, szerintem jo hely.
2013. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én Pesterzsébetre járok. Nagyon kedvesek az emberek és a lovak is barátságosak. Ajánlom!

Igaz nincs fedett lovarda, de ha igazán jól érzed magad akkor télen nem érzed a hideget főleg, hogy mozogsz!

Azt szeretném megkérdezni, hogy te milyen szinten lovagolsz?

2013. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pesterzsébetre kb 10 évvel ezelőtt jártam, de akkor nem volt túl színvonalas és pónigolni semmiképp nem szeretnék. Amúgy hobby szinten lovaglok.
2013. szept. 23. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!