Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez milyen fajtájú ló?

Ez milyen fajtájú ló?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 13. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan lapos fajta :D De ne akarj ilyet, borzasztó az egyensúlya a lónak, majd elesik!

Egyébként sajnos nem tudom a választ.

2013. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy ilyen hamar írtál. Majd lesz merre elindulni, hisz ugye nem póni és szerintem 160-165 cm lehet ez a ló. De nem tudom:( De azért köszi! Csak fura szögben kapták lencsevégre és épp galoppban kanyarodik:)
2013. szept. 13. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. De azért nehéz megmondani, mert ez egy festmény.
2013. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Mezei félvér", ha tisztavérű, se tudjuk megmondani sajnos ez alapján a kép alapján.
2013. szept. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gergo1998 ***** válasza:
Ez festmény! :D igazábol több is lehet, de talán Musztáng
2013. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

"ne akarj ilyet, borzasztó az egyensúlya" - de abban azért egyetértünk, hogy nem egyenes vonalon vágtázik, hanem valami miatt kiugrik oldalra, mert mondjuk megijedt, vagy bármi...? Innentől kezdve meg nem számonkérhető rajta a dolog, és semmiképp sem fajtajellegzetesség.


Amúgy túl sok fajtajelleget én nem látok rajta, ami alapján azt mondanám, hogy X, vagy Y, azt tudom neked megmondani, hogy kizárhatsz minden olyan fajtát, amiben ez a szín nem megengedett, továbbá fejforma alapján elvethető az arab típusú ló, nyaka és lábai alapján az akhal teke és félvérei, ez alapján a kép alapján nehéz eldönteni, de én kizárnám a spanyol-nápolyi típust is, szintén a feje alapján. Amerikai típusú lovak, illetve angol telivér és még inkább félvérei (értem ez alatt bármely félvér fajtáját vagy használati típust) lehetnek.

Azt hozzáteszem, hogy a kép erősen torzít, ilyen lábakkal ez nem élne sokáig, így meg aztán végképp lehetetlen azt mondani, hogy ez márpedig egy XY ló.

2013. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Manapság már senki sem értékeli a humorérzéket.

"ne akarj ilyet, borzasztó az egyensúlya" , ezt azért írtam, meg hogy lapos a ló, mert ez egy FESTMÉNY.

Ez alapján sehová sem vágtázik a ló, és lehet akárhogyan elemezni, senki sem fog rájönni, milyen fajta.

Tényleg nem látjátok rajta, hogy ez nem egy fénykép?

2013. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki látja, hogy nem fénykép, de a legtöbben élő ló alapján festenek lovat, tehát valós egyed az alapja, az az egyed meg tartozik valahova, még, ha esetleg fajtába nem is sorolható, de használati típusba rendszerint mégiscsak - tehát magának a kérdésnek van létalapja, az más dolog, hogy konkrétat mondani persze, hogy nem lehet.
2013. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!