Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha tantárgyként (általános...

Ha tantárgyként (általános tesi) szerepel a lovaglás, akkor egyből lovaglást oktatnak vagy ló körüli dolgokat is?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 23:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ezt mi nem tudhatjuk, valószínűleg csak a lovaglást, de közben is sok mindent megtudhatsz a lovakról, az biztos.
2013. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jövő héten lesz az első óra, szóval leírhatom,hogy csak lovaglás volt-e.:)
2013. szept. 14. 23:48
 3/18 anonim ***** válasza:
Az csak ilyen felületes valami lesz,ne várj csodát,elmondják majd ,max melyik a ló feje meg fara.
2013. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Majd írd le, hogy mi lett. Erősen tartok ettől, hogy iskolai "tantárgy" lesz a lovaglás. Attól félek, hogy ez hatványokra fogja emelni a lóhoz minimálisan sem értők, de magukat profi lovasnak vallók táborát. Kérlek, számolj majd be, hogy milyen volt az oktatás!
2013. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én fősulis vagyok és általános tesi (2 félévig általános tesi kötelező) keretén belül fogom ezt a lovaglást "tanulni".


Azt sejtem, hogy heti másfél órás foglalkozásban tartott lovaglás nem annyira mély,meg "sok", mintha az ember héten min. háromszor menne másfél órára.


Talán félév végére fel tudok ülni egy lóra, fent maradok rajta, talán a nyerget meg kantárt fel tudom rá rakni, de kb. ennyinél meg is áll a tudásom...

2013. szept. 15. 13:51
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez melyik fősuli?
2013. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na mindegy, SZTE-n egyből lóra ülsz, de olyan is az "oktatás"...
2013. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Talán a fősuli nevét nem mondanám el, de nem szte.

Egy ember tanulta már a lovaglást c-tantárgyként(nem általános tesiként), de nem éppen jó véleményt hallottam.:/

2013. szept. 15. 22:01
 9/18 A kérdező kommentje:

Nos, szóval megvolt az első óra.

Röviden elmutatta, hogy hogyan kell kefélni,patáját tisztítani.

Elmondta,hogy kényelmes ruha kell, a farmer nem annyira jó.


Kb. ennyi volt az oktatás, aztán köv. héten találkozunk.

2013. szept. 16. 17:16
 10/18 anonim ***** válasza:
De ti ezért fizettek vagy nálatok ingyenes?
2013. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!