Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akiknek nincs lovuk és lovardá...

Akiknek nincs lovuk és lovardába járnak, van saját felszerelésetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem van lovagló nadrágom, cipőm és lábszárvédőm. Elég sokáig így nyomtam, és most vettem egy kobakot is, eddig a lovardait használtam. Saját pálcát meg ilyesmit szerintem nem veszek még jó ideig, amíg pontosan ki nem tapasztalom, hogy mekkora, milyen kell és pontosan mire való :)
2013. okt. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kantárra, szettekre és esetleg nyeregre gondoltam. szerintem a ruházat alap dolog.
2013. okt. 12. 16:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja? Minek?? Én még nem hallottam olyanról, akinek lenne. Vegyek nyerget más lovának? Amúgy sem mindig ugyanazon a lovon lovagol az ember. A lónak van egy sajátja odabent, aztán kész.
2013. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak a magam ruházata van meg. Volt osztálytársam, aki mióta az eszét tudja lovazott, na neki volt kötőféke vezetőszárral, meg pucolócucca, de ő Pécelre is ment tovább tanulni lovas irányba. Talán már lova is van, szóval mondhatni, jó előre megelőlegezte magának a lovas cuccokat.
2013. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
unokatesómnak kantároktól kezdve a marvédőn és az ínvédőkön át a nyeregig minden van, kivéve maga a ló :) heti 1-2-3x jár lovagolni.
2013. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De nem értem, hogy lehet az, hogy viszik a kantárt? Minden lónak saját beállított kantár kell, saját megfelelő méretű zablával stb. Nem tudom elképzelni, hogy ennek értelme legyen, hogy a lovastanuló viszi a saját kis kantárját.
2013. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem mielött lett lovam,volt kötőfékem vezetőszárral,ynvédő,és pucolócuccok..:)
2013. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szerintem sem kell más lovának felszerelést venni,úgy is van neki ott saját. Én is így lovagolok.
2013. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem van saját felszerelésem, igen :D
2013. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Magyarázzátok meg, hogy ez miért jó? Minden lónak különböző méretű zabla, nyereg, stb. kell. Miért jó az, hogy ti vesztek ilyen holmit, amikor van az istállóban neki egy, ami tuti nem töri a hátát, tuti kényelmes neki... Egy zabla, ami biztosan a megfelelő méretű, megfelelő fajta stb. Nem azért, hogy beszóljak, csak nem értem, és szeretném megérteni. Ha lenne egy saját lovam, annak persze vennék, de az istállólovaknak minek?
2013. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!