Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zubeGBmTqtw

nekem.. durva.



2013. okt. 12. 20:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
12%
Kritikán aluli. Majd jól szétcseszi a ló hátá, aztán sír anyucinak, hogy milyen szar a ló, vegyen neki másikat, hisz ő mindent jól csinál, jól lovagol stb...
2013. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Valaki mondja el, miért rossz, mert én kezdő lovas szemmel nem látom a hibákat!
2013. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
31%
Engem is érdekelne, hogy mért kritikán aluli (én is kezdő vagyok).
2013. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
Szépen belassít az akadályok előtt, a ló szinte helyből ugrik, majd ügyesen belehuppan a hátába.
2013. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Lili1Dtimpex ***** válasza:
61%
Az ilyenek alól venném ki a lovat,tépnék bele a gyerek hajába,majd pofoznám fel az edzőjét.
2013. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
Legtöbbször csak "utazik" a hátán, van, hogy egyáltalán nem tartja a lovat kontroll alatt, a ló csak rohan vele. Fordulásnál volt, hogy a lova feje szépen ki volt tekeredve, hajlításokat nem igazán láttam. Egyébként nekem a paci bejön, a lány meg idővel jobb lesz, senki nem úgy születik, hogy profi lovas.
2013. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem egyáltalán nincs baj vele! Oké, izgult, és szerintem inkább fogja vissza a lovat (esetleg a kelleténél jobban) minthogy rárohanjon az akadályra... Szerintem szimplán csak irigyek vagytok, mert biztos vagyok benne, hogy a válaszadók fele se tudna ekkorát ugratni, főleg nem egy olyan lóval, mint Szárcsi!

MELLESLEG... akinek egy kicsi szeme is van ehhez az egészhez látja, hogy nem huppan minden ugrás után bele a nyeregbe. Van, hogy 1-2-szer elmarad, de nagyot ugranak a lovai és nem visszaesik a nyeregbe, hanem a lendület viszi előre a felső testét érkezés után, de lábbal, vádlival szorít, és kiemelkedik a nyeregből szorítással, erőből a lábaiból nem csak "ül és utazik"...

2013. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%
Ez a pálya egy rakat szar
2013. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
56%

Egy-két válaszadó tényleg nem fejezte ki túl kedvesen magát, viszont van olyan is, aki csak elmondta a véleményét. Miért gond ha valaki negatív kritikát ír (persze nem bunkón)?

Ezzel nem azt védem aki szitkozódik..

2013. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Stella25 válasza:
50%
Istenem, az emberi kedvesség határtalan :) Megsúgom, ezt a lovat nem úgy becsúsztatták a "gyerek" pici popija alá, hanem éveken át küzdött vele :) ez nem az a német import több milliós ló, amit apuci anyuci bepakolt a csaj alá, hogy gyerünk lányom, hadd legyünk rád büszke... A csaj és a ló között olyan bizalom és harmónia van, hogy az hitetlen... nem mellesleg nem egy és nem kettő év kellett ahhoz, hogy ők ilyen jó eredményeket érjenek el... rengeteg dolgozik a lóval... lehet hogy nem tökéletes DE KI AZ?! Mindenki tanul! Senki sem tökéletes! A lovon meg látszik, hogy ideges... remélem minden kedves kommentelő felülne erre a lóra és végigvinné vele ezt a pályát ;) HA! rajta maradna :DDDD vagy egyáltalán elindulna neki vágtába... hihetetlen okosak vagytok... fuj, felfordul a gyomrom..
2013. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!