Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=zubeGBmTqtw

nekem.. durva.



2013. okt. 12. 20:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem én a videóról mondtam. 7. válaszoló vagyok. És valóban, nem a "ti" dolgotok, de akkor már az sem a "ti" dolgotok, hogy másokat kritizáljatok ;)
2013. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ez a bizonyos ló és lovas lenne, akik a csapból is folynak, és ismerjük a történetüket, akkor mindenki itt fikázná őket. Mellesleg nem minden alap nélkül.

Aki azt mondja, hogy ez egy szép és korrekt lovaglás, nézze meg még egyszer!

Akadály előtt majdnem hanyatt fekszik a lovon, a kezei mereven kinyújtva előre, a lábai a ló vállán vannak.

Igen, tény, nem kis teljesítmény, hogy végigmegy egy ekkora pályán. De hogy ezt jól tenné, az komolyan vitatható! Nagyon sokat kéne még edzésre járnia és tanulnia, egy-egy akadályon, nem pedig 130 cm-es pályát menni. Javítani kéne az ülésén, akkor rendben lenne.

2013. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Akinek kicsit is van szeme és legalább veszi a fáradságot és elolvasná a videó címét nem egy 130-as pályáról van szó ez egy 110-es pálya FOKOZATOS NEHÉZSÉGŰ JOKERREL!!!!! ami azt jelenti h ebben az esetben az utosló akadály választható h vagy egy 130-as meredek mint amit a hölgy választott vagy pedig a melette lévő oxer ami 110. csak felvilágosításként
2013. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Akkor ezt elnéztem. De a lényegen magán ez a tény nem változtat, hogy 110, vagy 130 cm-es a pálya.
2013. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Vannak hibái főleg hogy belassít akadályok előtt és hogy néha túlságosan visszaesik a nyeregbe de amúgy nem rossz.
2013. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Nézzétek meg ezt a videót.. http://www.youtube.com/watch?v=VChC4W8_7uI ... Már akkor bakol a ló amikor csak elindulnak vágtába.. És nyílván, nem azért mert olyan kva nyugott a ló.. ;) É s nehéz
2013. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Annyian írtátok, hogy (ezekszerint Csengének hívják a lányt) neki mondják el a véleményüket, de miért is? Feltette egy közösségi oldalra, onnantól kezdve az nézi meg aki akarja, ott osztja meg ahol akarja. Annyian tesznek fel ilyen kérdéseket, legtöbbször külföldi emberekkel, azoknak is menjen az illető és mondja meg? Egyszerűen sok kíváncsi ember van, nincs azzal semmi gond, kezdő lovas koromban én is sokszor néztem lovas videókat, ha valamiért én nem találtam szépnek én is megkérdeztem okosabbakat, hogy szerinte milyen (na jó, itt ezen az oldalon van néhány ember, aki okosabbnak hiszi magát, mint ami..:). Aki meg bunkó stílusban írt véleményt az csak magát minősíti ezzel, nem kell vele foglalkozni. De a sok bevédő alaptalanul próbálja a hibákat meg nem történtnek tekinteni. Persze érthető, fiatal, izgul, elkapkodja a dolgokat, majd idővel jobb lesz.


Nem attól lesztek jó barátok/barátnők, hogy azt mondjátok, hogy nincs semmi baj a lovaglássa, ügyesek, gyönörűek, a tökéletes páros stb., hanem igenis ezt meg ezt rosszul csináltad, legközelebb figyelsz rá és jobb lesz. Az edzőm versenyek után nem csak dicsér, el is mondja a hibákat, mert igenis vannak, nincs aki soha nem hibázik, esetleg olyan akinek nem mondják. Néhányan már nevetségesek vagytok de komolyan.

Egyébként sok sikert a lánynak, ha olvassa üzenem neki, hogy igenis fogadja el a véleményeket, ezekre figyeljen legközelebb (na meg az edzőjére).


Utolsó, az, hogy kicsit bakol, kirúg attól még nem kell hogy egy idegbajos ló legyen. Különösebben nem csinált semmit a ló, most bizonygathatjátok, hogy mennyire nem nyugodt, meg nehéz lovaglású ló, ha attól jobban érzed magad...

2013. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
*lovaglással,*gyönyörűek
2013. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Olvassa ő is, ne aggódj. Egyébként egyetértek.
2013. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha bakol a ló akkor egy nyugodt, tapasztalt lovon kéne megtanulnia ugratni szerintem, aztán jöhetnek a nehezebb esetek. Mondjuk én ezt úgy mondom, hogy nem ugrattam még, de attól függetlenül azt látom, hogy néha szinte topog a ló az akadály előtt.
2013. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!