Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon tetszenek a "nagyobb"...

Nagyon tetszenek a "nagyobb" lovak. Hobbira ők is jók? Másnak is ennyire tetszenek?

Figyelt kérdés
Pl. Shire, Clydesdale. Ők is ugyan olyan jól lovagolhatóak? És másnak is van ilyen nagy-ló szenvedélye? :))

2013. okt. 29. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én sodrott pacón ültem, olyan háta volt, mint egy kétajtós szekrény, rövid, oszlopszerű lábak, iszonyatosan hatalmas fej...Imádtam azt a lovat, nekem nagyon kényelmes volt.

Kedvenc lovam a Clydesdale, egyszerűen meseszépek, hatalmas, kedves óriások, akár a shire.Sokkal jobban tetszenek, mint pl. az arab telivér, a csukafejével és a vékonyka nyakával.Engem sokkal jobban lenyűgöz egy masszív, nehéz "csataló", mint egy pehelysúlyú patás.

2013. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És tényleg... a Shire-t eredetileg csatalónak tenyésztették ki, hogy lovassal és vérttel együtt elbírja a kb. 400kg-t a hátán...
2013. okt. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én imádom a hidegvérű nagy pacikat, a kedvenc fajtám a shire. Persze, én hobbi lovaglásra használom, terepre szoktam vele menni, vagy csak éppen otthon lovagolok egy kicsit, stb. Szóval én is a nagy lovak mániákusa vagyok.
2014. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!