Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak a nagyobb mellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak a nagyobb mellű lányok is tetszenek?

Figyelt kérdés

Akármilyen újságot olvasok a női mellekről mindig az a konklúzió, hogy a férfiak amúgy is jobban szeretik a pici, tenyérben pont elférő melleket. En meg rettenetesen érzem magam ettől, mert nekem a tenyérben elférőnél jelentősen nagyobb.. Ma tűnt fel, hogy kinőttem a 85 C-s melltartóimat, de csak kosárban. Rettenetesen elszomorít, nem tűnik gigantikusnak, de azert nagy melleim vannak, es persze a férfiak megnézik, de tényleg erre vágynának? Miért kell akkor minden női magazinnak azt sulykolnia, hogy a kis mellek a jók, mert a nagyokkal úgy is csak a gond van, lógnak, nehéz rájuk ruhát találni és amúgy sem azokat szeretik a pasik. Szóval fiúk véleményét és lányok tapasztalatát várom, igaz ez? Tényleg nekem kéne rosszul éreznem magam, mert nagyok a melleim?

17/L


2010. jún. 17. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

a női magazinok butítanak. tépd szét, égesd el. adok hozzá benzint.


hányszor kell még elmondani, hogy nem az számít, mi mekkora?

volt barátnőm, akinek szinte nem volt melle (nekem nagyobb van majdnem :)

egy másiknak hatalmas volt, szinte elvesztem köztük :)

de kit érdekel? mindegyik mell egyedi és szép.


"amorf ördögök: akkor is ha kicsi, akkor is ha nagy, nincsen a világon szebb, mint a cici!"

és ez így igaz :)


egyébként meg küldj képet magadról és megállapítom, hogy milyen melled van :)

2010. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
alkattól is függ
2010. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem igen :) 16/F
2010. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

azért írják mert ilyen kis hülyék vagytok, hogy elhiszitek!


a nagy csöcsöket szeretjük, aki nem, az vagy b*zi, vagy gyökér!


csöcsölde a király!


persze ha a 85C mellé 100 kiló is társul, akkor egész más a helyzet...

2010. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem aztán teljesen mindegy. Ez csak lányok között olyan nagy téma, hogy egymáshoz méregetik a melleiket, kinek a nagyobb/kisebb, formásabb stb.

Talán lehet vele gond is ha nagyobb, de az nem párkapcsolati probléma, hanem személyes. Tehát amint írtad, talán ruházkodni kicsivel nehezebb, vagy esetleg elfárad a hátad mert húz előre a melled stb.


23/F

2010. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
a fiúk is méregetik az övéket :)
2010. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem csak mondják, hogy a kicsi melleket jobban szeretik, mert a többség piciny cickókkal van megáldva. És egyeltalán ne érezd rosszul magad emiatt, légy büszke rájuk, te ilyen vagy. :)

Amúgy van egy bátyám, ő kifejezetten a nagyobb ciciket szereti. :D

2010. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor szép a nagy mell, ha természetes!
2010. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ma 11:00:


hallod én adnék neked egy akkora pofont, hogy a másikat is én adnám. Mi az, hogy aki nem a nagy "csöcsöket" szereti az b*zi, vagy gyökér? Te nemtom hol élsz ember, de hogy gyökér vagy, az biztos.


Nekem pl. nem elvárás a mellméret. A belső is fontos. Ahogy írták, legyen természetes melle.

2010. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lányok!!!! Nem a méret a lényeg!!! Hanem a forma... minnél formásabb annál jobb...
2010. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!