Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kezdőnek lovaglócipő?

Kezdőnek lovaglócipő?

Figyelt kérdés

Párszor mentem már osztályban, és szeretnék egy lovaglócipőt(mivel van chaps-em, mivel az edzőcipő nem igazán tartja meg a lábam. Melyik lenne a legobb ezek közül? : 1. [link]

2. [link]

3. [link]



2013. nov. 1. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A célnak mind megfelel, és szépek is, menj el, és próbáld fel, mert alakra különbözőek tudnak lenni, amelyik kényelmes, azt vedd meg. Őszre viszont, ha sáros helyen van a lovardád, én egy gumicipőt javaslok, egyszerűbb a tisztántartása, én a patamosóban a lovam lábával együtt az én cipőmet is mosom egyből.:D És a Decathlonban már 5000-ért van.
2013. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fú, hát az a 47%-os leértékelt elég jó. Én azt venném :)
2013. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 3 jó.Az edzőcipőtől mindenhogyan előnyösebbek ,viszont lehet büdös lesz benne a lábad,arra készülj fel.
2013. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Decathlon-ost én is próbálam, nekem azért nem nyerte el a tetszésem, mert egyáltalán nem tartotta a sarkam. A lábfejet igen, de nekem kényelmetlen volt így.
2013. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Valletta ***** válasza:
100%
Fel kellene próbálnod őket. Én a fekete bőrt választanám, mert a másik szintetikus, nem fogja túl sokáig bírni, a barna meg hasított bőrnek tűnik, elég nehéz ápolni, könnyen sérül.
2013. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!