Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lovat át lehet nevezni?

Egy lovat át lehet nevezni?

Figyelt kérdés
Lovat vennék, találtam is egy megfelelôt. Nem is drága, szép, jól képzett, megbízható helyrôl van, szóval a szüleim megvennék annyi könyörgés után. Egy baj van vele: szörnyû a neve. A ló hivatalos papírjain meg lehet változtatni? Mennyibe kerülne? És ami a legfontosabb, ha a ló aránylag hallgat a mostani nevére, ha másképp szólítanám elôbb utóbb megszokná azt is?
2013. nov. 4. 14:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
2013. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen át lehet, de nem tudok kokrétumokat, sosem volt lovam.

Viszont áruld már el azt a nevet, miért olyan szörnyű? :D

2013. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nevezd át, mert egy csúnya névvel igen belegyötörnél a lovacska lelki világába a Gergő név az szerintem illene hozzá ilyen kis ,,balázs" félék meg a leghíresebb ló a ,, dóri" fúúúúú az olyan aranyos csak szegénykének mindig kitörik a lába :(
2013. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes válaszokat bakker...
2013. nov. 4. 16:38
 5/13 A kérdező kommentje:
Elsônek köszi :)
2013. nov. 4. 16:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Telorol irok, valamiert nem tudok linkelni.

Felmesz a www.lovasszovetseg.hu-ra. Ott van hogy dijtetelek. Es kiirja hogy lonev valtoztatas 35.000 ft. Meg a lovasszovetseg.hu-n valahol leirja kicsit pontosabban de azt most nem talalom, majd keresd meg. Asszem valami olyasmit olvastam multkor h a loutlevelen 200ezer megvaltoztatni. De lehet rosszul emlekszem, a lenyeg h nem olcso mulatsag. Ja es nyugi, egy kis ido mulva hozzaszokik. Egy ismerosom is lovat vett, nem tetszett neki a neve es elkezdte maskepp szolitani. A lo egy ido utan megszokta. Foleg ha hasonlo maganhangzok vannak az uj neveben. Pl. Ha paci a nevezd at lalira. XD na jo ez szar pelda de gondolom erted mirol beszelek. Remelem segitettem sok sikert az uj lohoz :)

2013. nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Edina:$$ nagyon szépen köszönöm :) sokat segítettél!! Igen ott van 250ezer. Na mindegy szerintem megéri, versenyen nem akarom leégetni szerencsétlen lovat. Mégegyszer köszi :)
2013. nov. 4. 17:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Lóútlevél irodába elsegítenek mi- hogy működik, de természetesen át lehet :) szabad tudnom mi az a szörnyű név?:D
2013. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel már a neve. :D
2013. nov. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ákos 2. Embernek nem rossz név name de lónak ÁKOS??? Ne máár...
2013. nov. 5. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!