Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van olyan akit nem tudtok...

Van olyan akit nem tudtok elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nem emberről van szó, és erre a témára nem tudom azt mondani hogy átlagos állat-ember kapcsolat, mert ez több volt mindennél..Szeptember 11-én meghalt a szívem. Megszületett 2012.június 5-én a csikóm.. Évekig küzdöttem, mire az anyját befedztettem, mire kivártam a 11 hónapot, mire megszületett, mire felneveltem, és 1,5 évesen itthagyott engem :( Többet jelentett Ő nekem az egész világnál. Nem tudom magam túltenni rajta, mikor valami rossz történik, akkor a legrosszabb, mert Ő szokott megvígasztalni, és ő bíztat, hogy menjek, és csináljam tovább... Bemásolom amit írtam Róla, és linkelek egy videót, amit NEKI készítettem.. Nagyon nagyon hiányzik, ha lehetne egyetlen egy kérésem az élettől, az lenne, csak had öleljem át mégegyszer utoljára, és had mondjam el neki hogy soha soha soha nem fogom elfelejteni Őt. :( Tudom, majd az idő segít. De mégis egy olyan darab szakadt ki belőlem az Ő halálával, ami egyszerűen pótolhatatlan. Üresség, és üres is marad örökké, hiszen Ő már nincs.. De mégis, mit tehetnék? Nem tudok engedni a lelkiismeret furdalásból, hogy nem voltam mellette, és igen is magamat hibáztatom.. :(

Gyújtottam neked egy gyertyát. Itt ég reggel óta. Nem tudom elhinni, hogy elmentél. A sörényed az asztalomon van. Tegnap este végig a kezemben szorongattam. Azt hittem ez egy rémálom,hogy csak álmodom, hogy nem történt meg. Telnek az órák, és a hiányod egyre fájdalmasabb. Sosem nyihogsz már nekem? Sosem örülsz már, mikor meglátsz? Nem fogsz a hajamba túrni, és megcsipkedni, hogy miért nem előbb mentem? Nem láthatlak, hogy nősz fel? Nem ülhetek hátadra hogy mindenkinek bebizonyítsuk, mi vagyunk a legjobb páros? Nem simogathatom a csillagot a homlokodon? Nem lesz mindennapi rosszalkodás? Nem fogsz arrébb lökni,mert épp nem veled foglalkozok? Nem nézel rám azokkal a gyönyörű csillogó szemeiddel többé? Nem vidítasz többé, mikor a legrosszabb hangulatomban vagyok? Nem bújsz többé hozzám az esős napokon, mikor semmit sem tudunk csinálni, csak várni a napsütést? Nem fogsz már soha velem lenni? Hogy hagyhattál itt csikó Nekem te vagy az egyetlen aki számít, a te egészséged, a te boldogságod, érted éltem, érted küzdöttem, te vagy a kicsi fiam, akire mindig is vágytam. Te voltál a legnagyobb csoda az életemben. Nem hiszem el, hogy soha többé nem láthatlak, hogy soha többé nem lépsz rá a lábamra, nem fogsz harapdálni, nem rugdalózol mert nem tetszik ha a hasadat pucolom le, nem nézel rám, azokkal a gyönyörű szemeiddel: Héé, ne buslakodj én itt vagyok Hogy hagyhatsz magamra töki hogy hagyhattál itt engem Nélküled nincs boldogság, nélküled nincs lovazás, nincs semmi, csak az üresség. Millió kérdés, amire már sosem kapok választ. Kérlek, kérlek kérlek ne hagyj itt csikó, nem tudok nélküled élni, nekem csak te vagy drága egyetlen szerelmem, az én kis hercegem, a csodás csődöröm, az aki megmutatta nekem, mi az hogy szeretni, és felelősséggel tartozni Kérlek kérlek kérlek gyere vissza könyörgöm ne hagyj itt :(:((((( Szeretlek csikó, szeretlek szeretlek, bármit megtennék, csak még egyszer had öleljelek át, még egyszer kérlek bújj hozzám, és ne hagyj magamra :(((((((((((((


Itt a videója linkje: http://www.youtube.com/watch?v=iAJyApLhcEs&list=LLDW6iW4kkWp..


2013. nov. 6. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ne haragudj, de te beteg vagy és pszichológus, szakértő segítségére lenne szükséged.
2013. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megértelek, én a cicámat veszítettem el nemrég, akit én neveltem fel. Az utolsó csepp volt a pohárban, az utóbbi hónapok stresszei mellé.

Vígasztalhatatlan vagyok, depressziós, szorongok, minden nap elsírom magam, pedig évek óta nem tudtam sírni.

Családom nincs, nekem ő volt a gyermekem és most olyan állapotba kerültem, hogy a végén tényleg pszichológusra lesz szükségem. Képtelen vagyok túltenni magam rajta.

2013. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Valletta ***** válasza:
Nagyon sajnálom. És ne haragudj, hogy ezt írom, de le sem kellett volna hozni ezt a szerencsétlen csikót arról a csóri kancáról...
2013. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a pacidat. Őszinte részvétem. Mi történt vele?

Én is vesztettem már el a szívemet. Csak nálunk eladás történt. Azóta se tudom mi történt vele.

2013. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is elvesztettem a legféltettebb kincsem. De az élet megy tovább, a többi lovat lovagolni kell, nem lehet elhanyagolni őket se, holott ők már csak lovak. Valahogy amióta elvesztettem a lovak csak lovak és nem A lovak. Idővel majd elmúlik. Menni kell tovább, ő se szeretne így látni. Csakis az emléke tiszteletéért csináld még jobban, mint eddig! Képezd magad és teljesíts a lehető legjobban. A cél a maximum és ne érd be kevesebbel! Az emléke tiszteletében.
2013. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ismerős... ismerős! :(
2013. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

Nekem a kedvenc lovam adták el, teljesen belebetegedtem 1 év alatt. :/ Ha akarnám, se tudnám folytatni a lovaglást. :/

2013. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!