Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem értem azokat akik félnek...

Nem értem azokat akik félnek esés után. Ti féltetek az első esés után lóra ülni?

Figyelt kérdés
Én már 2x estem lóról. Amikor először estem akkor talpra érkeztem szóval nem történt semmi különös nem ijedtem meg. 3 hete azonban úgy estem hogy vágtában megállt a ló és oldalra fordult én meg repültem az ellenkező irányba. Jó magas lóról estem de semmi különös bajom nem lett. Ami azt illeti visszaültem és folytattam a vágtát. Nem ijedtem meg. Én arra számítottam az első esésem után újrakezdem a lovaglást és az oktatóm is hangoztatta 2 évvel ezelőtt hogy ha én leesek biztosan soha többé nem ülök lóra.

2013. nov. 13. 15:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor először estem le, akkor nem ültem vissza, mert megbolondult a ló. Még lovastorna részen. Elengedte az oktató, és még akkor is ugrált, végül le kellett nyugtatózni. Nem tudják mi lett vele, egy galamb repült az ablaknak, ami kitört, de tapasztalt, öreg ló volt. Azután le is szerelték, mert nem volt megbízható. De utána ültem többször, estem vagy 10x, és most is bármikor felülnék. Most tanítok egy szűk két évest, majd rajta szeretnék.
2013. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Első "esésem" egy félrecsúszott nyereg miatt volt. Állt a póni és úgy csúsztam le a nyakán szépen lassan, szóval nem nagyon ijedtem meg, rögtön visszaültem :D Azóta estem már jópárszor, de eszemben sem volt arra gondolni, hogy "most akkor nem ülök fel rá". Ha lepottyantam, csak felálltam, leporoltam magam és vissza a lóra.
2013. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én még nem estem, nem is tervezem, de biztos nem vmi kényelmes.De ha vmikor leesek, attól függ,nem lesz-e komolyabb sérülésem, sztem visszaülök a lóra
2014. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!