Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hányszor estetek már lóról?

Hányszor estetek már lóról?

Figyelt kérdés
Én 2x. :D

2013. nov. 14. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:

11 évig lovagoltam, ezalatt 3x.

Az első 8 évem teljesen esésmentes volt, utána jöttek a bénásázok :)

2013. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1x
2013. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miután egyfolytában olyan lovakon ültem,akik problémásak,vagy még nincsenek lovagolva így a múlt 1 évben 4-szer,ebből a 4.-nek kulccsonttörés lett a vége :)))
2013. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4 év alatt 5x :P
2013. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kb 23 éve lovagolok és nem számoltam, de úgy 15 és 20 között, komoly bajom, amivel kórházba kellett volna menni nem volt.
2013. nov. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Valletta ***** válasza:
Olyan 10-15-ször, nem tudom pontosan. Lehetne jóval több is, de általában kerülöm a komoly konfrontációt a lóval, inkább visszalépek kettőt, amíg lenyugszanak a kedélyek, mert nem szeretek esni, meg nem is tudok, az az igazság.
2013. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én 10 éve lovagolok, ezalatt, estem már vagy 12x biztos:) Ültem egypár bolond lovon is :D
2013. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 x) ***** válasza:
Több mint 10 éve lovazok, hát elhiheted, hogy már régen nem számolom. :) Sőt, engem tanítottak is esni (pontosan az, aminek hangzik: "na most szépen leveted magad a lóról és kifejleszted a technikádat"). Legutoljára tavasszal estem (bele a szögesdrótba). Előtte nagyon vigyáztam, mert kisbabát vártam és a legkevésbé sem hiányzott egy kiadós esés. :) De régebben, arab csikókat belovagolni... azok a régi szép (fájdalmas) idők.
2013. nov. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. nov. 15. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Hú, 2 év alatt vagy 5x xD Se én nem értettem a lóhoz, se a ló nem volt egy jó ló, és nem is szerettem, egyszerűen útáltam. Nem tudom miért, de nem bírtam. Talán azért, mert bántotta a kecskémet, aki szelídebb mint egy ló, talán azért, mert nem szerettem a pónikat, nem tudom. most van egy nagylovam, 1,5 éves, őt szeretem, bár ő is nagyon csínítalan, alig várom, hogy 3 éves legyen, és ráülhessek. Őt én szeretném beülni, persze segítséggel. Vagy egy haverom, ő már ült be párat, ő fog segíteni.
2013. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!