Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Honnan lehet szerezni?

Pudlipotty kérdése:

Honnan lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy lovat vagy egy pónit,de nem tudom hol tudnék venni.Valaki esetleg?
2013. dec. 7. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem tudod hol lehet lovat venni, akkor nem hiszem, hogy elég tapasztalt lennél egy saját lóhoz..
2013. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Huha. Ne mondd ,hogy nem ismered a lovas oldalakat ? Nem volt eddig interneted?


[link]


[link]


[link]

2013. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én hirdetek egy kiváló származású 1,5 éves kancát. Ugrásban lehet ígéretes. Baráti ára: 120 000 Ft

Ha érdekel, akkor írj vissza és felvesszük a kapcsolatot.

2013. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olyan embernek, akinek fogalma nincs, honnan szerezzen lovat, nem másfél éves csikóra van szüksége, amit még legalább ennyi ideig csak tart, utána meg a ló áráért kb. belovagoltatja...

Különben rengeteg lovas oldal van, lovasok.hu ; lovam.hu ; stb-stb, ahol vannak eladó lovak, de az online aukciós oldalakra is tesznek fel mindig, ha bemész egy-két lovardába akkor ott is tudnak ajánlani nagy eséllyel, kupecnél is mindig van vihető ló, bár ezt csak tapasztalt lovasembernek ajánlanám... Szintén tapasztalatot igényel, de Kincsem Park, Alagi tréningtelepek, ügető és telivér mindig akad, ősszel főleg.

2013. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja.. mert aztán az ügetővel vagy a telivérrel marha jól járna.... Biztosan áttudja lovagolni vagy majd fizet valakinek... Akkor majdnem ott van ,hogy vesz egy 1,5 éves csikót....
2013. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Szintén tapasztalatot igényel," - szóval sem mondtam, hogy vegyen onnan, sőt. Csak, mint lehetőséget említettem.
2013. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy tapasztalatlan embernek,kár is volt a lehetőségként említeni.
2013. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!