Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rajtengedély vizsga szerintete...

Annus00 kérdése:

Rajtengedély vizsga szerintetek sikerülhet? (többi lent! )

Figyelt kérdés

3 éves koromba kezdtem lovagolni pónimon, mert a szüleimnek már régóta vannak lovaik és lovagoltak. Olyan 7-8-9 éves koromba kezdtem egyedül lovagolni, mert előtte a méretem miatt sem lett volna rá lehetőség. Több, mint fél éve már versenyszerűen lovagolok ügyességiben, díjlovaglásban, díjugratásban a GYEPOSZ-ban. Nem olyan soká 13 leszek.

1 éve már, hogy van egy lovam is. Szerintetek sikerülhet jövő szeptemberben a rajtengedély vizsga?

Nem kérek negatív megjegyzéseket, csak a kérdésre a választ!



2013. dec. 13. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani. Nem kérsz negatívat? Akkor mindenki mondja, hogy sikerülni fog?:D

Gyakorolj sokat és menni fog, nem egy akkora ördöngősség. :)

Ja és 3 éves korodban max zötyögsz a lovon, nem "lovagolsz". :)

2013. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A "sztorim"ra nem kérek negatívat, vagyis, hogy mit, hogy milyen sorrendben csináltam, arra nem kérek leócsárolást..3 éves korban, vagy olyan fiatalon, nem fontos elkezdeni, csak hát én már akkor lóbolond voltam.. de látszik is, hiszen az oktatók szerint is, ha nem is 3 évesen, de mondjuk 4-5 éves kortól, ha elkezdesz alap tornagyakorlatokat a lovon, futószáron, akkor annak eredménye van: láthatóan javul az egyensúlyérzék, később könnyebben haladhatsz..stb. :) és én ezt csináltam;)
2014. jan. 15. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!