Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen a parelli?

Milyen a parelli?

Figyelt kérdés
Lovammal parelli módszert szeretnénk tanulni. Hol lehet felszerelést venni? Linkeket várok. Esetleg tanácsokat, mert soha nem próbáltam. Előre köszi! ;)

2013. dec. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egy olyan dolog,amit próbálnak a ló kárára leutánozni igazi szakértőktől,mindenféle oktatás nélkül a tizennéhányéves kis lovardai kislánykák.
2013. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha arra lusta vagy, hogy megkeresd a felszereléseket, akkor fölösleges belefognod. Ezt ugyanúgy meg kell értened és tanulnod. Nem úgy megy az, hogy hopp veszek egy két felszerelést és máris "parellista" vagyok. :D

Bár ez igaz kb mindenre...Legjobb, ha keresel valakit, aki tényleg érti a dolgát és legalább egy kis beszélgetés során kérsz némi segítséget.

2013. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy fogok, hogy az egyik ismerősömmel, kösz, hogy válaszoltatok arra a kérdésre amit feltettem...
2013. dec. 21. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van olyan ismerősöd, aki spécin képzett a dologban, akkor nem értem, milyen választ vársz itt. Kérdezd meg őt. De gondolom, ő sem ért hozzá, csak látott már olyat aki látott olyat.... Na ilyenkor aztán minden részvétem a dolog egyetlen épelméjű és abszolút szenvedő résztvevőjének: a lónak!!

Kislány, a lókiképzést - legyen az bármilyen stílus - TANULNI kell, hosszú éveken, évtizedeken át, megfelelő szakemberek irányításával. Ez nem egy hóbortos döntés, hogy van egy lovam aztán úgy döntöttem, holnaptól parellizek (mellesleg, ha annyira nem jártál utána, hogy még a felszerelést se tudod, hol szerezd be hozzá, akkor honnan tudod, hogy parellizni akarsz???? ez olyan, mint ha én azt mondanám, hogy baromira tetszik a pilótaság, holnaptól repülőgépet fogok vezetni, adna valaki tanácsot, hol vegyek egy repülőt? )

A lovad érző, értő, gondolkodó lény. Tényleg mindenképp ki akarsz cseszni vele?

2013. dec. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!