Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudom hogy furcsán hangzik,...

Tudom hogy furcsán hangzik, de ti hogy oldjátok meg hogy ne legyetek ganézás után budosek?

Figyelt kérdés
A lovas filmekben mindig megjön a csaj a lovardábóll azt kész éli tovább az életét nem büdös "szarszagú".Azt fürdik minden este.
2013. dec. 22. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért, mert azok filmek, ez meg itt a valóság.
2013. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 x) ***** válasza:
Tulajdonképpen sehogy... ez a lovazással jár. De szerintem simán meg lehet oldani, ganézás után egy gyors zuhany a hajra meg parfüm/száraz sampon. Én általában veszek föl sapkát istálló takarításhoz, úgy nem szívja be annyira a hajam a szagot. Meg nyilván át kell öltözni. Egyébként istállót takarítani alapvetően akkor szoktunk, amikor már nem megyünk sehová, mondjuk estefelé (én legalább is).
2013. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!