Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Téli lovastáborba hogy öltözze...

Téli lovastáborba hogy öltözzek? Anyit gondolok hoyg rétegesen. De nekem a lovaglócipőm gumi szoval nem a legmelegebb? Hogy oldjam meg? . És ötletek is jöhetnek hoyg hogyan öltözek.

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Gumi lovaglócipő az hideg lesz, inkább húzz egy egy bőr sportcipőt lábszárvédővel, vastag zoknival. Vagy egy vékonyabb talpú nem bumfordi bakancs is jobb.
2013. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem sincsenek ilyen hightech lovaglócuccaim, én vastagzoknit szoktam felvenni alá, de inkább ne gumicsizmában legyél mert az ha áthűlik akkor lefagy a lábujjad akármilyen vastag réteg van alatta. Én cipőt szoktam felvenni ami melegebb (persze ne a flangálós drága cipődet vedd fel) hanem egy rosszabbat, és egy hosszú zoknit. Kényelmes viselet és meleg is :) A nagy holdjáró nem ajánlatos, mert ha Isten ments leesnél nehogy beakadjon a lábad.
2013. dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ugyan nem lovas, hanem szánkós témában bevált dolog a téli futónadrág és hozzávaló vékony pulcsi is amit sportnagyáruházakban is kapni, a kettő egyutt 10e körül mozog, de megéri befektetni szerintem, mert az enyém gyakori használat mellett is már vagy3éves. Ne tévesszen meg, vékony, de a hőt nem engedi ki, csak a párát. És működik! Én (szánkózáskor, télen, amikor izzadunk,s persze hó is van) úgy öltözöm be,hogy alulra felveszek egy alsógatyát, majd egy vastagtalpú zoknit, arra ráhúzom a zoknirész nélküli futónadrágot,majd arra a bármilyen szabadidőnadrágot,meg egy kényelmes,de nem merev talpú bakancsot. Felül a testre veszem a futófelsőt, arra egy atlétát, arra egy póló, arra egy polárpulcsi, arra egy téli mellény, meg sapka,kesztyű,sál. + esetleg hátizsákba váltópulcsi/zokni termoszba tea.
2013. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) igen éni is gondoltam rá hoyg nem lesz jó a gumi lovagoló cipő :S
2013. dec. 24. 10:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja ment a zöld kéz mindnekinek ! És elnézést a helyesírási hibákèrt csak telefonról vagyok!
2013. dec. 24. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
A gumicipő és csizma max ganézásra meg sárban mászkálásra jó. Túl merev, nyáron meleg, télen hideg. Érdemes beszerezni egy lovaglócipőt (kb 10 ezer körül van bőrből) :)
2013. dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bőr cipő se lesz nagyon meleg :) Alaposan öltözködj alá (sok zokni, de ne szorítsa el a lábad, mert attól még jobban fázni fog), és vigyél váltócsizmát, valami meleg hótaposót.
2013. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lovaglónadrág alá vegyél harisnyát.

És szerintem simán vegyél hótaposót. Abban elvagy egész nap, lovat tudsz pucolni, és mielőtt felülsz, átveszed a lovaglócipőd, vagy egy melegebb edzőcipőt. Aztán ha leszállsz, újra felveszed a hótaposót.

Meg nálam van kint a szekrényben síkesztyű is, meg én alapból síkabátban vagyok ilyenkor a lovardában. Csak ha lovon ülök, akkor veszek lovas cuccot.

2013. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!