Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mit tehetek?...

Szerintetek mit tehetek? privibe lécci!

Figyelt kérdés

Nagy problémám van. Nemcsak a szívem fáj, zűr van otthon, még a lovardában sincs minden rendben! Már több éve lovagolok, ugratnom kéne, versenyezni, de már hónapok óta semmit nem fejlődök. Másfél évvel ezelőtt elkezdtem a pasimmal lovagolni. Szinte csak ott találkoztunk, így folyton egymásra figyeltünk csak. És mostanában is ha nincs a lovardában, már nincs is kedvem semmihez. A lovaglás már nem öröm számomra, mindig feszült vagyok, pedig mindenki rendes ott. De nincs sikerélményem, örömöm csak nagyon kevés. De mivel imádom a lovakat nem szeretném otthagyni őket. Kedvenc pacim is van. Azt szeretném ha a lovak kedvelnének(nem bántottam őket sose!), jó lenne szeretgetni őket, és földről is jó lenne velük dolgozni. De nem merem ezt lovasoktatómnak elmondani, mert kell neki a pénz(szegény épphogycsak eltartja a lovakat). Anyunak is hogy mondanám meg? Félek beszélni velük,de már ki vagyok borulva,anyuval se akarom tovább ezt csinálni,nem akarom hogy feleslegesen fizessen.

És nem akarok tovább égni se, én a lovakat,nem pedig a lovaglást szeretem! Csak lovastáborban szeretnék lóra ülni. Mit tehetnék? Nem tehetem azt magammal amit eddig is. Ki vagyok teljesen, titkolózom anyuék előtt, már nem bírom sokáig! Hogy mondhatnám el nekik?


2013. dec. 29. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

És miért PÜ kérnéd a választ?Semmi ciki nincs abban,hogy így érzel.Mindenképp beszélned kéne a szüleiddel a témáról őszintén.

Hány éves vagy?

2013. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy a lovaglást már nem szereted, de a lovakkal azért szeretnél foglalkozni a lovardában?

Érdekes kérdés. Egyrészt persze megteheted. Másrészt meg vajon mitől ez a változás? Nem lehet, hogy a lovaglás hozzákötődött a pasidhoz (ha jól veszem ki, szakítottatok?) és azért nincs már kedved?

2013. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, a pasim kicsit fiatalabb, nem szakítottunk csak ő egy ideig nem tudott lovagolni jönni.
2013. dec. 30. 06:00
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szakítottunk úgy, csak nagyon keveset látjuk egymást, közben meg van egy srác aki bekavar, mert játszik csak velem.
2013. dec. 30. 06:02
 5/6 A kérdező kommentje:
de nem a lovardában,hanem a suliban találkozom mindig a sráccal,mert ő nemlovas. de nem miatta akarom a változást.
2013. dec. 30. 06:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Állj oda és mondd meg! Mást nem tudsz tenni, biztos meg lehet egyezni az oktatóddal is, hogy dolgozhass akkor földről a lovakkal meg segíthess körülöttük.
2013. dec. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!