Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyenkor mit tehetek?

Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Mindig is az udvarunkba lovagoltam,de nyáron ki mentem néha a közeli erdöbe is.Megint szeretnék kimenni de az utcában van 6 kóbor kutya és nem egyszer megtámadtak amikor suliból jöttem:( Hogyan tudnék kimenni?Nagyon féltem a lovamat,mert a bicikliseket is leszedik a bicikliröl akkor mit csinálnának a lovammal?:(
2012. szept. 18. 15:01
 1/8 chrishu ***** válasza:
0%
A kóbor kutyák nem bántanak téged. Van egy jó módszer: kerüld el a kutya tekintetét és lassan menj el melette. A Többi dologban nem tudok segíteni
2012. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Állatvédők. A kutyák nagyobb kárt is tehetnek. Sajnos nem igaz, hogy nem, bántanak, a kutya ösztönlány, ha egy megtámad a többi is megfog, mert falkában vadásznak. Pont most olvastam, hogy egy csajnak a három kutyája szétkapta a cicáját, akivel 2 éve élnek együtt. Az egyik rátámadt a többi meg falkaszellemben besegített... volt cica, nincsen cica.

Mindenképpen szóljatok állatvédőknek, én nagyon szeretem a kutyákat, abszolúte nem kell leoltani, de a kóbor kutya tök veszélyes, főleg ha lovagolsz, neked is lehet komolyabb bajod, meg nekik is. Kérj segítséget, ha még gyerek vagy akkor inkább egy felnőttet kérjél meg erre, mielőtt nagy baj lesz.

2012. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
* akartam írni, ösztönlény :)
2012. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bizony, ezeket a kutyákat sürgősen el kell távolítani onnan! ismerősömet egy kóbor pitbull rántotta le a lováról, majdnem ott maradt...simán neked mennek...:S
2012. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jó fej a lovam, minden kóbor kutyára kirúg, lehet, hogy a te lovad is rárúgna a kutyára, ha féltené az életét, és itt olvastam, hogy ez a helyes megoldás, ha hagyjuk, hogy a ló megvédje magát
2012. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kutyafalka ellen a legvadabb ló se tud tenni semmit, simán szétszedik.. Be kell jelenteni a jegyzőnél, polgármesteri hivatalban, vagy, ha már megtámadtak valakit, a rendőrségen.
2012. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gyorsan el kéne távolítani onnan a kutyákat.ha 6 -an vannak erőssebbek.ha meg lóval vagy az megijedhet ledobhat és akkor meg a kutyák szinte bármit tudnak csinálni veled.pl.: a szomszédos faluban egy kutya megtámadott egy 20-on valahány éves csaj és széttépte.már bocsi hogy rémtörténetet mondok de mindenképp szóljatok valakinek
2012. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg kell nézni a körzetetekben a gyepmesteri telepet és felhívni, hogy vigyék el a kóbor kutyákat. kötelességük elvinni. a kutyáknak is jobb lesz, az utcán ne élet az élet nekik se.
2012. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!