Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt olyan akinek van...

Van itt olyan akinek van saját lova és erősebb por allergiája van?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok? Okoz ez gondot nálatok?
2014. jan. 2. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs de tudok olyat akinek van. Állandóan nyáron locsolni kell a szénát,és lehetőleg csak füves legelő. Semmi poros karám, pályát is ha homokos locsolni kell. Inkább nyáron okoz ez gondot.
2014. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet, de nem okoz különösebben nagy gondot. A többinek is locsolva volt mindig a szénája, minél kevesebb port kapjanak. Az allergiásnak is locsolom. :)

Olvastam régen egy "vakcináról" ami állítólag jelentősen csökkenti a tüneteket, viszont mivel nálunk csak olyan állatorvos van, aki kb évente lát csak lovat és fogalma sincs semmiről, ráadásul így is beleokoskodik...Így meg se kérdeztem, mi lehetett vajon az. :)

2014. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Emberre gondoltam, nem lóra! Elnézést a félreértés miatt. :)
2014. jan. 2. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerencsére por allergiám nincs. :) Más se. (kopp-kopp-kopp)

Viszont ismertem olyan akinek volt. Ha kerülte a poros pályákat nem volt semmi baja. Ha az istálló megfelelően szellőzik azon belül se nagyon lehet zavaró.

2014. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!