Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit lehet ellene tenni, ha...

Mit lehet ellene tenni, ha eszi a trágyáját?

Figyelt kérdés

Csak elméletbeli kérdés. Olvastam egy cikket és ott említették. De semmi magyarázat, hogy miért és, hogy mit lehet ellene tenni.

Erre szeretnék választ kapni.



2014. jan. 2. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi vagy ki eszi ?
2014. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen Lovak kategóriába írtam...Tehát a ló. Egyébként, kutyáknál úgy tudom ásványi anyag hiányt jelent. Lehet itt is erről szó?
2014. jan. 2. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nagyban függ attól, hogy mi eszi a trágyát, márpedig, mert a csikóknál természetes: rengeteg olyan dolog van az anyja trágyájában, amit ő maga még nem képes előállítni, de az anyja megteszi neki. Ha a csikó trágyát eszik, hagyd rá.

Idősebb korban viszont ennek több oka is lehet, rossz szokás, valamilyen hiány, vagy betegség, stb...

2014. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy 4 éves lóról írták a cikkben. Egy németországi doki írt különféle esetekről amikkel találkozott. De, mint írtam is semmi magyarázat nem volt benne, hogy miért és mit lehet vele kezdeni.
2014. jan. 3. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!