Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez ilyen megszokott lenne,...

Ez ilyen megszokott lenne, hogy a lovasok leszoljak egymast a masik hata mogott?

Figyelt kérdés

Legutobb azt hallottam vissza egy lanyrol, hogy egy lovas oktato :"Minden alkalommal elmondok egy imat erte, amikor latom terepen."

Igy nyilatkozik rola... es hogy milyen rosszul ul a lovon stb.

O egy volt lovas oktato, most lovasz azon a tanyan, ahol lovagolt ez a bizonyos lany.


2014. jan. 4. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a lovas társadalomban :)Itt aztán megy a szarkavarás, a pletykálás, a kibeszélés, a gyűlölködés, a beszólogatás, a lenézés és társai.

Köszönjük, hogy a magyar lovas társadalmat választotta, további jó szórakozást. :)


Viccet félretéve, igen, nagyon is megszokottak a fentebb említett dolgok, mert sajnos a lovasok nagy százaléka unintelligens buta ember. De ennek nem kell mndenképpen így lennie. Igenis vannak intelligens lovasok és lehet olyan lovardába menni, ahol nem űzik ilyen szinten a szarkavarást, de amúgy igen, ilyen a magyar lovas társadalom.

2014. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hat ez nem tul megnyugtato... Ha arrol a lanyrol ilyet mondott, kivancsi lennek (vagy talan megsem), hogy rolam- akit tanitott- vajon mit mond.
2014. jan. 4. 19:07
 13/16 anonim ***** válasza:

Elméletben mindenki nagyon jól tud lovagolni... legjobban az elcsapott oktatók, akik most ganyéhordásból, csicskaként tengetik az életüket. :-)

Amúgy a válasz igen. Nézd csak meg akármelyik fórumot... az emberek egymást köpködik mindenhol.

2014. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megy a pletykálás, mi is beszélünk másokról, de nem olyan durván, ahogy mások rólunk. Az edzőnk meg egyenesen ellene van szinte mindenkinek, nem oktat, csak felülünk a lóra és menjünk. A kezdőket egy bizonyos ideig oktatja, aztán csak leül és a jármód és a kézváltás utasítást kiadja, mást tényleg nem is mond. Mindig van egy kis kedvenc, akit éppen imád, vagy azért mert jó csaj vagy mert sok pénze van és kap a szüleitől plusz dolgokat, ajándékokat. Mi meg akiknek nincsen sok pénzük, meg nem is nyalizunk ( persze szülinap, karácsony, névnap valami ajándékot viszünk, de másra nem), teljesen el vagyunk felejtve.
2014. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Versenyen egymás arcába mosolyognak az emberek, aztán ha valakit legyőznek a nyertes szét van fikázva. Persze gratulálnak egymásnak, de egymás hátuk mögött szétmarcangolják.
2014. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Veina ***** válasza:
Én egész más soprtot űzök csak hobbiból járok lovagolni jobban mondva nem lovagolok nagyon inkább futószárazni szeretem a pacikat na de nem ez a lényeg. Hanem az, hogy nen csak a lovas társadalomban vannak ilyenek személy szerint azért nem indulhattam eddig külföldi versenyen mert az egyik edzőnek nem vagyok a kedvence elöttem mosolyog a hátam mögött meg kavar csak azt nem tudj, hogy tudom. Most meg már nem szívesen vinnének ki mert már nen vagyok utánpótlás hanem felnöttek közé tartozok. Lásd nem csak a lovas társadalomban van így sajnos :/ :(
2014. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!