Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovasruházatból miből mennyi...

Lovasruházatból miből mennyi van nektek? Gericvédő vagy mellény?

Figyelt kérdés

A gericvédő olcsóbb kényelmesebb a mellény drágább de jobban véd (a pénz annyira nem fontos) szerintetek mit vegyek (egyelőre hobbilovas 1-2 év múlva versenylovas)?

Mibő mennyi cuccotok van (ruha és egyéb)?



2014. jan. 8. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Régi kerdes ugyan, de azert en is leírom, hogy nekem mi van :D

1 kobak

1 lovaglonadrag

1 lovaglocipo

1 chaps

1 pálca

1 pár kesztyű

1 hosszú es rovid ujjú póló, de azt lassan kinovom, szoval majd sima póló lesz

Nem lovas terdzoknit használok

1 gerincvedo


Hat...en a gerincvedo mellett szavazok, de csak azert, mert szerintem kényelmesebb

Mellényt nem használtam, de amikor lovagoltam, akkor volt, hogy lattam egy kislányt mellényben lovagolni, es amikor leült akkor lehetett látni, hogy a nyereg felnyomta a 'nyakába' a mellényt es nem mondanám, hogy kényelmes volt neki, bár nem kérdeztem

De ha a nyakadbam van kb a mellény szerintem nem lehet kényelmes


Es végülis melyik mellett döntöttel? :)

2015. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én erősen kimerítem még a hobbilovas kategóriát, augusztus óta lovagolok komolyabban. Nekem ezek vannak:


- 1 lovaglónadrág

- 1 lovaglókesztyű

- 1 lovaglócsizma

- 1 gerincvédő (Az elején, amíg nem volt sajátom, hordtam mellényt is, ami nem kényelmes, de azért megszokható. Meg amikor estem benne, elég nagyot szólt)


Kobakot adnak a lovardában meg nyáron lábszárvődként az oktatómét használtam :)

2016. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!