Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az indian...

Mi a véleményetek az indian hackamore-ról?

Figyelt kérdés

Egy 3 éves lónak lenne. Szépen dolgozik zablával is, megbízható. Mivel albínó, ezért nagyon érzékeny a bőre, a zablára nagyon érzékeny. Próbáltam már vele kötőfékkel is, szépen ment. Igaz, nemrég lett belovagolva,(5 hónapja kb.) de mégis egy rossz mozdulata sem volt soha, nincs semmi rossz szándéka. Szerintetek kipróbáljam az indian hackamore-t, vagy esetleg más zabla nélküli kantárt, vagy maradjak a zablánál?

(Csak az válaszoljon akinek volt vele tapasztalata)



2014. jan. 30. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
és hackamore-val lovagoltam be egyik lovam, de szerintem jobb a kender kötőfék és a fémkarikába bele mind2 szárat.. ha már hackamore-t veszel elméletileg az a lényege h kicsit jobban segítse megfékezni a lovat, de ugye az se jó h össze vissza tépkeded a fejét! ezért ami ló hackamore-val megy vagy kötőfékkel az csizmára megy stb :D
2014. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!