Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet annak az oka hogy...

Mi lehet annak az oka hogy minden ló agresszívan lép fel ellene?

Figyelt kérdés

Csődőr csikóról van szó, de még mikor nem volt ivarérett a lovak többsége elhajtotta, rugdosta, sebesre harapta, és a mai napig így megy. Nem saját.

Volt hogy csak legelészett és egy másik ok nélkül odament és elverte, nem is mindig engedik ki őket egyszerre.

Minden csődörnek ilyen sorsa van? Őt se fogják soha elfogadni pl. ha ki is heréltetik?


2014. febr. 2. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom itt az lehet a baj hogy más csődörök is vannak ott és h ő anyuka vagy más családtag ismerős nélkül került be oda csikó korába amikor már épp lelehetett választani, de még nem volt olyan talpraesett h barátkozzon és esetleg nincs korabeli akivel játszon /csak találgatok nem tudom de nálam is már megesett ez../
2014. febr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell lennie egy lónak a rangsor végén, amin az összes többi fitogtatja az erejét. Ha ilyen szubmisszív és nem is óhajt a rangsorban előrelépni, így is fog maradni.
2014. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amikor ott vagyok nem is látom jelét annak hogy előre lépne, mindenben hagyja magát.

Csődör létére az emberekkel sem kekeckedett eddig, fura kis jószág.

2014. febr. 3. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Az en lovam is ilyen volt, amikor bekerult a menesbe (mondjuk o kanca) egy ideig a rangsor legvegen volt. Aztan szo szerint felkuzdotta magat a rangsorban. Ha o ilyen termeszetu, nem fog elorebb jutni.
2014. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról, hogy egy ilyen típusú ló új csapatba kerülve domináns lett, de szerintem ez nem jellemző.
2014. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!