Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudok olcsó ám bár szép...

Hol tudok olcsó ám bár szép egyszerű dámanyerget venni?

Figyelt kérdés
Kacsingatok a dámalovaglás felé és szeretnék nyerget, nem gond ha kicsit használt de ne legyen csúnya agyondíszített, kengyel kengyelszíj nem meghatározója, hogy legyen de feltétlen egyszínű és nem agyondíszített csúnya :) ha megtudnátok mondani hol tudok nézni, venni?

2014. febr. 5. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Csak ráakadtam egyszer, próba szerencse!

2014. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, lehet inkább csináltatnom kéne ugyan is pónira szeretném.. és barna színben..
2014. febr. 5. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Az mindig jobb, ha az adott lóra készül, viszont nem lesz olcsó. Mondjuk eleve egy dámanyereg nem olcsó, nincs nagy piaca. Ha használtat vennél, Ebay-en is érdemes körülnézni
2014. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kb mennyi lenne megcsináltatni? ötlet nem lenne? pónira mennyire ajánljátok ha elég alacsony a marja?
2014. febr. 5. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az egyesületet? Ők minden kérdésedre tudnak válaszolni. Ahogy nézem, a fixáras termékek között nem nagyon van 1000 font alatt.
2014. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát megpróbálkozom.
2014. febr. 6. 12:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Csináltatni érdemes, dámanyeregnél nagyon fontos, hogy tökéletesen illeszkedjen, mert nem szimmetrikus nyomás éri, sértheti a lovat, vagy lefordulhat a lovas, ha nem jó a nyereg. Sok dámalovas a nyergéhez választ lovat, hogy biztosan passzoljon. Drága dolog csináltatni, de érdemesebb, mint hogy ne tudd használni.
2014. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. febr. 6. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem válasz a kérdésre, csak egy extra infó: én voltam náluk régen, nagyon szimpatikus társaság, még azt is megengedték, hogy felüljek az egyik lovukra dámanyeregben. Olyan érzés volt, mintha először ültem volna lovon. :)

Szóval ne félj megkérdezni, hogy ki lehet-e próbálni.

2014. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!