Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyen nyírót szeretnék, hol...

Ilyen nyírót szeretnék, hol találhatok?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 5. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
tudom nem a kérdésre válaszolok de pár ezer forintért veszel extra csendes lónyírót mire egy ilyent felhajtasz.. :)
2014. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

amik viszik is a lószőrt azok 70e ft-tól vannak és azokból se mind jó...nekem csak két lovam van nem akarok venni ilyen drágán...

pár ezer forintért hol láttál?

2014. febr. 5. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez bitang jó:)) Ha találsz szólj nekem is:)
2014. febr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
[link] ilyent a horze-ban tudsz rendelni vagy menni, nekem már 2 éve ez látja el a 8 lovamat évente 3-4x8 ló és néha még barátnőmnek is az egy lovát:)
2014. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igaz, amikor rohadt nagy téli bundája volt az egyik lovamnak és úgy mentettem meg vágóról, és nagyon csimbókos volt a hasa alja trágya meg minden, ott egyenként tudtam csak leszedni, vagy is nem egyenként hanem szépen lassan de jól bírt vele.. :)
2014. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!