Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok erős, vadászó...

Hol találhatok erős, vadászó szülőktől, kölyök angol agarat?

Figyelt kérdés

Néztem a hirdetéseket és eddig egyet találtam, ami megbízhatónak ugyanakkor árban túl olcsónak ígérkezik..

Nagyon megköszönném a választ...

Régóta vágyok már egy ilyen gyönyörű kutyára

Volt már több kutyám is, viszont még angol agaram nem volt.



#agár #angol agár kölyök #eladó angol agár #eladó angol agár kölyök
2013. máj. 20. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Idehaza nem találsz ilyet, csak show vagy verseny vonalast. Angliában is ritka a vadászvonalas.

Magyar agárból viszont vannak.

2013. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vadászótól sehol mivel az agarászat nem engedélyezett vadászati mód. Coursing vagy pályaversenyes szülőktől találhatsz több helyről is.
2013. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyar agárban vannak vadászvonalasok. A MATOE és az OAE kutyák 100%-ban ilyenek. Az agarászat valóban tiltott, de teljesítményvizsgán engedélyezett. A vadásztársaságok pedig engedélyezni szokták az elszaporodott rókákra történő agarászatot, illetve a dúvad kutyákra is.
2013. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem talalsz vadaszos verböl valo angol agarat,csak el kell menni az orszag keleti reszebe,ott csinalnak kifejezetten vadaszo greyekböl almokat.Azokat az embereket nem erdekli sem a versenyzes/coursing ,sem a kiallitas. Mondjuk,nem fogsz hozza törzskönyvet kapni,ezert is talaltal olcso kutyahirdetest,van,hogy mar 5-10 ezerert odaadjak.Ja,hogy az angol agarral valo vadaszat tiltott? Az sem erdekli öket.:-D
2013. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valóban, de azok nem tiszta greyek, sok bennük a mag vér, tehát keverék agarak és a rabsicok használják őket. Nem a kutya érdekli, hanem az illegális vadászat.
2013. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt irtam,hogy "kifejezetten vadaszo greyböl...",tehat nem magyar agarbol.Tudom,hogy van ilyen mix is de csinalnak tiszta greyböl is.
2013. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!