Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki nem tud olyan képet...

Valaki nem tud olyan képet linkelni ahol ábrázolva van képeken hány naposan kb hogy néz ki egy egészséges kiscsikó azt hiszem napok voltak, de nem biztos valaki?

Figyelt kérdés
:) előre is köszönöm, én kerestem de sehol se találtam!bunkók kíméljenek

2014. febr. 13. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán itt találsz jó infókat:

[link]

[link]

[link]

de ha ezek sem jók, akkor nagy segítség lehet a google fordító:

[link]

Akár egész weboldalt is lefordíthatsz vele (igen nyers fordítást fogsz kapni) úgy, hogy a linket a fordítandó szöveg helyére másolsz...jó keresgélést!

Oh, és egy jó tanács!

Kicsit fogalmazd át a kérdésed, mert nem érthető egyértelműen....amúgy aranyosan fogalmaztál :-)

2014. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jhuuj a 2. nagyon durva :( csak azért kiszedték az anyaméhből hogy lelehessen fotózni?:\ vagy ez hogy van!? amúgy köszönöm a segítséget, sok lovam ellett már az ellésről is mindig lemaradtam de szerencsére nem is kellett a segítségem, de kíváncsi voltam hogy milyen is egy csikasz :) köszönöm :)))
2014. febr. 13. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:

fujj az embriós nagyon durva!


szerintem erre gondoltál


[link]

2014. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem vetélés lehetett,mert nekem is 6hónaposan ellete meg a lovam a csikót és az is így nézett ki...ha érdekel elküldöm a képeket...
2014. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát, köszönöm! megnézem ha elküldöd erős idegzetű vagyok, de nagyon sajnálom! tényleg, borzasztó lenne belegondolni, hogy most is 3 csikót várok és ilyen történne :\
2014. febr. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!